Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Gigantyczne zarobki w Lidlu od ręki! Firma szuka tysięcy pracowników w Polsce

2021-02-24 11:55

Lidl szuka pracowników w Polsce. W pandemii stabilna praca jest na wagę złota, a Lidl znany jest z tego, że dobrze płaci. Sieć zapowiada, że w ciągu najbliższych miesięcy stworzy 2600 nowych miejsc pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem. W ramach programu „Praca na lata” Lidl Polska można znaleźć pracę w różnych obszarach firmy i to, mimo pandemii, stabilną oraz dobrze płatną. Od marca 2021 r. pracownicy sklepów Lidl, rozpoczynający swoją karierę, będą zarabiać od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto. Wraz z biegiem lat nowo zatrudnieni mają zagwarantowane podwyżki. Sprawdź, ile możesz zarobić w Lidlu, jeśli zdecydujesz się aplikować o pracę. Nowa odsłona „Praca na lata” Lidl Polska ruszyła 22 lutego.

Praca i zarobki w Lidlu w Polsce

Lidl szuka pracowników w Polce i to za dobre pieniądze. To świetna wiadomość dla wszystkich tych, których w pandemii spotkała utrata pracy lub ich dochody drastycznie spadły. Sieć sklepów uruchomiła program „Praca na lata” Lidl Polska w ramach którego oferuje stabilną i dobrze płatną pracę w różnych obszarach firmy. Nowa odsłona programu „Praca na lata” ruszyła 22 lutego. Ile można zarobić w Lidl? - Od marca 2021 r. pracownicy sklepów, rozpoczynający swoją karierę, będą zarabiać od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto. Już po roku pracy sieć gwarantuje im podwyżkę płacy do poziomu od 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu wynagrodzenie wzrasta do poziomu od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto – czytamy w komunikacie prasowym firmy. Jest jeszcze jedna rewelacyjna wiadomość dla tych, którzy planują aplikować o pracę w Lidl. Zarząd firmy postanowił uhonorować także wkład i zaangażowanie wszystkich pracowników sieci. Każda osoba, z minimum półrocznym stażem pracy otrzyma jednorazową nagrodę roczną w wysokości od 50% do 100% wartości wynagrodzenia.

MEGA promocje w Dino. Kiełbasa za złotówkę, tania Coca-Cola

Ale nie tylko wynagrodzenia są atutem, który skłania do starania się o pracę w Lidlu. Pracownicy mogą także liczyć na inne benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, szkolenia oraz wyprawkę „dla maluszka” i pierwszoklasisty, a także bezpłatny program wsparcia psychologa, prawnika i doradcy finansowego. W Lidlu czeka na nich umowa o pracę i rozwój zawodowy.

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO!
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?

Przypominamy, że w tym roku, już po raz kolejny, Lidl został nagrodzony Top Employer Polska i Top Employer Europe, co świadczy o tym, że spełnia wysokie standardy zarządzania zespołem, dba o pracowników i zapewnia im dobre środowisko pracy.

Najnowsze