Lidl: Nowe sklepy w Opolu. Kiedy otwarcie?

i

Autor: wikimedia.com/zdjęcie poglądowe Nowy Lidl w Wielkopolsce! Zobacz, gdzie otwarty zostanie market

Lidl –WIELKIE promocje! Karp za 2 złote, szynka klasyczna za 1,60 zł a mleko za darmo [GALERIA]

2020-12-14 7:01

Lidl od początku tygodnia kusi nas wielkimi rabatami. W atrakcyjnych cenach kupimy wszystko co lubimy i jest potrzebne na święta – ryby, mięso, nabiał, owoce. W super cenie kupimy też słodkości i i napoje. Warto z nich skorzystać, bo przed świętami wszystkie promocje są na wagę złota. Zobacz, jakie ciekawe oferty przygotował Lidl w dniach 14.12 - 16.12.

Od poniedziałku 14.12 Lidl zaskakuje wielkimi promocjami. Korzystajmy więc z okazji bo święta już za dziesięć dni. Jedną z propozycji popularnego dyskontu jest szeroki wybór ryb w super cenach. Na pierwszym miejscu jest karp - obowiązkowa pozycja w wigilijnym menu. Na naszych stołach gości w różnych odsłonach – pieczony, smażony, w panierce czy w galarecie. Warto go kupić teraz, bo jest naprawdę w super cenie. Duży rabat jest również na filety śledziowe wiejskie XXL, filety śledziowe a la matjas i filety śledziowe opiekane Nautica. Są też filety śledziowe w sosie różne rodzaje (3,99 zł/300 g) i koreczki śledziowe (3,99 zł/250 g).

W super cenie kupimy nie tylko drób, ale również policzki wołowe, wolno gotowane, gotowe do pieczenia (24,99 zł/1kg), a nawet gotową już do pieczenia szynkę z sarny (34,99 zł/600 g). Natomiast posiadacze aplikacji Lidl Plus w rewelacyjnie niskiej cenie kupią polędwiczkę wieprzową (15,50 zł/1 kg). W promocji są wyborne wędliny a także m.in. parówki Piratki. Jeśli kupimy dwa opakowania za drugie zapłacimy aż 60 proc. taniej

Jednym z hitów jest polskie mleko Uchate 3,2 proc. Jeśli kupimy 12 kartonów zapłacimy tylko za 6 z nich, a pozostałe 6 dostaniemy za darmo. Z nabiału warto też kupić sery żółte w plastrach, ser mascarpone, twaróg na sernik, Danio brzoskwiniowe lub truskawkowe (1,35 zł/130 g, cena przy zakupie 3) czy serek homogenizowany Amelia (1 zł/ 175 g przy zakupie 4).

Rząd wprowadza totalny lockdown. Sprawdź gdzie i od kiedy

W świątecznej ofercie są też cytrusy, kawa i napoje. Na tym nie koniec. Na ryneczku Lidla w dobrej cenie kupimy też warzywa np. cebulę (5,89 zł/5 kg), pietruszkę, luzem (3,49 zł/1 kg), buraki gotowane (1,99 zl/500 g) a także polskie orzechy laskowe (1,49 zł/100 g). A posiadacze aplikacji Lidl Plus aż 42 proc taniej zapłacą za polskie jabłka Jonagold (1,99 zł/1 kg).

Święta to też słodkości. Z super oferty mogą skorzystać posiadacze aplikacji. Za wybrane markowe słodycze (jest ich ponad 100) zapłacą za drugi produkt 60 proc. taniej.

ZOBACZ: Gigantyczna kara dla Biedronki. Czy sieć ją zapłaci?

A seniorzy, w wyznaczonych dla nich godzinach, mogą skorzystać z promocji na oleje i oliwy marki Vita D’or. Za drugi taki sam produkt zapłacaą60 proc. mniej.

Zobacz w galerii, co można kupić w Lidlu w atrakcyjnych cenach

W trosce o zdrowie Lidl wydłużył godziny otwarcia wszystkich sklepów od 6  do 23. Wybrane sklepy czynne są nawet całą dobę. We wszystkich sklepach przy wejściu ustawione są stacje dezynfekujące do rąk dostępne dla wszystkich klientów. są też przeszklenia w obszarze pieczywa, kasjerzy są oddzieleni od klientów szybą ochronną wykonaną z plexi, sprzedawcy wyposażeni są w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta.

Zostały też wprowadzone dodatkowe, intensywne przewietrzanie sklepów za pomocą systemów wentylacyjnych. Odbywa się ono kilkukrotnie w ciągu dnia. Podnoszona jest w ten sposób jakość powietrza w sklepie, co jest szczególnie istotne w okresie pandemii. Lidl przypomina, o zaleceniach MZ, GiS ws. dokładnego mycia rąk czy zasłaniania nosa i ust.

Święta inne niż wszystkie. Szlachetne Paczki trafiły do rodzin
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze