LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Lidl WIELKIE promocje. Polędwica za 1 zł, jajka za grosze, masło, zupy i bakalie za DARMO! [GALERIA]

2021-03-23 3:56

Trwa w najlepsze nowa promocja w Lidlu. Znajdziemy w niej już produkty niezbędne na świąteczny stół. W promocji jest biała kiełbasa, jajka czy bakalie. Zdecydowanie tańszy jest żółty ser w plastrach i różnego rodzaju mięsa. Kuszą cenami świeże ogórki i truskawki. A niektóre produkty możemy dostać za darmo. Sprawdź co warto kupić i zaoszczędzić przy tym sporo pieniędzy.

To jeden z hitów promocji. Jak kupisz dwa masła ekstra, dwa kolejne dostaniesz za darmo. To nie wszystkie produkty rozdawane w Lidlu. Przy zakupie dwóch zup tradycyjnych Chef select (450 g), trzecia jest w gratisie. Podobnie jak wybrane bakalie marki Alesto – jak kupisz 2 takie same opakowania. Do zakupów w Lidlu przyda się nam aplikacja Lidl Plus. Dzięki jej aktywacji wszystkie jaja Złota Nioska, drugie opakowanie jest 60 proc. tańsze. Dzięki tej promocji za jajko zapłacisz tylko 35 groszy, a za najdroższe z chowu na wolnym wybiegu – 53 groszy. Z aplikacją, jak kupisz dwa owoce awokado zielone, jedno jest w cenie 4,19 zł. Wszystkie Cukierki na wagę z aplikacja są 30 proc. tańsze.

Rząd zdecydował! Wielkanoc w zamknięciu i lockdown przedłużony do 18 kwietnia

Warto zaopatrzyć się w różne gatunki mięsa. Polska kaczka bez podrobów jest w cenie 6,99 zł/kg, a mięso mielone aż o połowę tańsze. Mielone z szynki XXL 800 g kosztuje 7,99 zł, a mielone wieprzowo – wołowe 400 g – 6,99 zł. W promocji jest też królik w częściach – 19,90 zł/kg i perliczka z Lubelszczyzny – 14,90 zł/kg. Lidl zachęca też do spróbowania przed świętami białej kiełbasy surowej (92 proc. mięsa) w cenie 5,99 zł za 500 g. Zaoszczędzisz aż 8,94 zł kupując polski ser gouda w plastrach Pilos. Teraz kg kosztuje 12,99 zł. Wszyscy spragnieni nowalijek mogą kupić polskiego ogórka zielonego za 6,99 zł/kg, świeże truskawki w cenie 5,99 zł za 500 g czy białą rzepę - 3,99 zł za pęczek. W super cenie jest polędwica sopocka – tylko 9,90 zł/kg i boczek w plastrach XXL – 2,99 zł/130 g. W promocji są czekolady mleczne z całymi orzechami laskowymi. Jak kupisz trzy, to za jedną zapłacisz tylko 2,49 zł. A tylko w Lidlu znajdziesz żurek śląski, koncentrat marki Krakus - w cenie 3,49 zł

Zobacz w galerii hity promocji w Lidlu

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze