LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Lidl zapłaci więcej za pracę w niedziele

2021-10-06 14:33

Cześć sklepów Lidla jest otwartych w niedziele niehandlowe, gdyż są zamienione w punkty pocztowe. Zakupy mogą tam zrobić nie tylko osoby, które odbierają przesyłkę, lecz wszyscy klienci. Za pracę w niedzielę wszyscy pracownicy sklepów i magazynów Lidla otrzymają dodatkowe pieniądze, niezależnie od wymiaru etatu i stażu pracy.

Wszyscy pracownicy sklepów Lidla, które są otwarte w niedzielę, od października dostaną gratyfikację w postaci dodatku do wynagrodzenia – podaje portal dlahandlu.pl. Oprócz dodatku, pracownikom przysługuje pełen pakiet pozostałych benefitów oferowanych przez sieć. Pracownicy Lidla są objęci m.in. prywatną opieką medyczną, ubezpieczeniem grupowym, bezpłatnym dostępem do platformy do nauki języków obcych, dostają też kartę Multisport oraz wyprawkę dla maluszka i pierwszoklasisty. Mogą też korzystać z bezpłatnego Programu Wsparcia Pracowników, w ramach którego mają pomoc psychologa, prawnika i doradcy finansowego.

Rewolucja w szczepionkach na grypę. Kto dostanie je za darmo

Dodatek za pracę w niedzielę będzie wypłacany pracownikom sklepów i magazynów, niezależnie od wymiaru etatu i stażu pracy do końca lutego 2022 r. lub do wejścia w życie nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta. W zamian za pracę w ten dzień tygodnia pracownikom przysługuje również dzień wolny, który można odebrać w okresie 6 dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli.

Kongres 590 2021: Silne instytucje finansowe mają olbrzymie znaczenie we wzroście gospodarczym państwa - Marek Dietl prezes zarządu GPW
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze