Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

Lista sklepów Biedronka, w których kupisz testy SARS-CoV-2

2021-03-13 6:16

Biedronka jako pierwsza sieć w Polsce będzie sprzedawać testy na koronawirusa. Już w poniedziałek 15 marca rusza sprzedaż certyfikowanych testów wykrywających przeciwciała SARS-CoV-2, wyprodukowanych przez szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab. Test Primacovid można wykonać samemu w domu w 10minut ,a kosztuje tylko 49,99 zł.

Szwajcarski test Primacovid ma dokładność ponad 98 procent. Pozwala wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19. Test jest wyjątkowo prosty w użyciu: do badania używa się małej próbki krwi, a czas oczekiwania na wynik to tylko ok. 10 minut. Co ważne jest bezpieczny i niedrogi. Sprzedawany od poniedziałku 15 marca br. do wyczerpania zapasów test będzie kosztował 49,99 zł za sztukę, jest to cena konkurencyjna w stosunku do tej z polskich laboratoriów.

Cała prawda o teście SARS-CoV-2 z Biedronki

Będzie go można kupić we wszystkich sklepach Biedronki, największej sieci detalicznej w Polsce. Na koniec 2020 roku Biedronka miała 3115 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach. Standardowe godziny pracy sklepów Biedronka to 6-22. Nie jest to jednak twarda reguła i niektóre z Biedronek są otwarte w innych godzinach. Część z nich pracuje do 23.30, kilkaset jest czynnych całą dobę. Informacja o bieżących godzinach otwarcia znajduje się w poszczególnych sklepach. Pełna lista całodobowych biedronek znajduje się na oficjalnej stronie sieci. W przypadku sklepów czynnych całą dobę, mogą wystąpić przerwy techniczne w godzinach nocnych lub porannych trwające około 30 minut. Ważne - Zakup testu na COVID-19 będzie ograniczony. Jeden klient jednorazowo będzie mógł kupić 3 sztuki.

Sonda
Czy przechodziłeś/aś już Covid-19?
dr Paweł Grzesiowski: Nie ma podstaw by nie szczepić AstraZenecą [Super Raport]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze