Lody Ekipa, Biedronka

i

Autor: Shutterstock, materiały prasowe Lody Ekipy ponownie w Biedronce! Kiedy? Warto się pospieszyć

Lody Ekipa w Biedronce! Kiedy? Warto się pospieszyć. To HIT sprzedaży

2021-05-30 19:51

Lody Ekipa w Biedronce. Smakołyki marki Koral to zdecydowany hit, za którym szaleje młodzież z całej Polski. Z okazji Dnia Dziecka Biedronka ponownie będzie sprzedawała mroźne słodyczei. Warto zaznaczyć, że lody Ekipa będą dostępne w wyjątkowo promocyjnej cenie. Sprawdź kiedy!

Lody Ekipa to najnowszy produkt firmy Koral. Ich nazwa to efekt współpracy z "Ekipą Friza" – grupą youtuberów, stworzoną przez Karola Wiśniewskiego vel Friz, jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Lody, które niedawno pojawiły się w Biedronce, zostały wyprzedane na pniu. Pod koniec kwietnia, ponad trzy czwarte przygotowanego asortymentu owocowych sorbetów w polewie o smaku gumy balonowej ze "strzelającymi dodatkami" dostępnych w wybranych placówkach sieci Biedronka na terenie Polski została sprzedana już pierwszego dnia. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka sieć sklepów Biedronka postanowiła ponownie wprowadzić do sprzedaży hitowy produkt. Będzie on dostępny w wyjątkowo promocyjnej cenie! Sprawdź. 

ZOBACZ: Szalona promocja w Biedronce na długi weekend! Nawet 28 piw gratis od Biedronki

Lody Ekipa w promocyjnej cenie

Smakołyki od Youtubowej Ekipy będą dostępne w sklepach sieci Biedronka już od 31 maja 2021 r. do 5 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę ostatnie zakupowe szaleństwo, można się spodziewać, że lody zostaną wykupione tego samego dnia. Biedronka wprowadziła też limit dzienny na lody Ekipa. Z kartą Moja Biedronka można kupić 5 sztuk. Ile kosztują słodkości od youtuberów? Cena za opakowanie to 1,99 zł. Warto więc wybrać się na zakupy w poniedziałek, i to z samego rana. 

Lody Ekipa niewątpliwie były sprzedażowym hitem. Sytuacja jednak bardzo szybko przybrała nieoczekiwany obrót. Na Allegro, OLX i innych serwisach z ogłoszeniami zaczęły pojawiać się oferty sprzedaży samych papierków po lodach, a ich ceny potrafiły osiągać zawrotne ceny kilkudziesięciu tys. złotych. Kilka dni temu serwis aukcyjny OLX zakazał handlu opakowaniami po lodach Koral Ekipa.

SPRAWDŹ: Lody od youtuberów w Biedronce to prawdziwy hit! YouTubowa Ekipa zdobywa serca klientów

Sonda
Jadłeś/aś już lody Ekipy?
Najnowsze