Maseczki

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Maski w Lidlu za darmo. TYLKO w środę!

2021-03-17 11:58

Maski w Lidlu za darmo! Oferta obowiązuje tylko w środę, 17.03 Tego dnia Lidl Polska rozdaje gratis maseczki jednorazowe, niemedyczne, 10 sztuk. Jednak nie każdy klient otrzyma taki pakiet gratis. Aby dostać maseczki za darmo, trzeba spełnić jeden bardzo ważny warunek. Darmowe maseczki przysługują tylko przy zakupach za minimum 99 zł. Jak podkreśla sieć, to kolejne działanie sieci mające na celu promocję odpowiedzialnej społecznie postawy i stosowania wytycznych w zakresie covid-19.

Maski za darmo w Lidlu. Tylko w sodę. Kto dostanie maski za darmo? Niestety, nie wszyscy klienci mogą liczyć na taki prezent. Jak podaje Lidl Polska, w trosce o ochronę klientów i pracowników oraz w celu promocji bezpiecznych zakupów, Lidl Polska właśnie zapowiada nową akcję promocyjną – w środę, 17.03 klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę minimum 99 zł, otrzymają gratis 10 sztuk maseczek jednorazowych, niemedycznych. Sieć Lidl Polska podkreśla, że od początku pandemii wprowadziła wiele zabezpieczeń mających na celu zapewnienie ochrony pracowników oraz klientów, często reagując z dnia na dzień. W ten sposób osoby przebywające w sklepach sieci czują się bezpiecznie. Zespół Lidl Polska jest wyposażony w maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji, a stanowiska kasowe nieprzerwanie są odgrodzone szybą ochronną wykonaną z plexi.

Sieć zapewnia, że we wszystkich sklepach Lidl są ustawione stacje do dezynfekcji dłoni. Z powodu pandemii sieć w trybie przyspieszonym wprowadziła funkcjonalność Lidl Pay w aplikacji Lidl Plus, która umożliwia dokonywanie transakcji mobilnych. We wszystkich sklepach Lidl funkcjonują kasy pierwszeństwa dedykowane wolontariuszom wspierającym seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych, pracownikom sektora opieki medycznej (lekarzom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, ratownikom medycznym) oraz przedstawicielom pozostałych służb (strażakom, policjantom, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej czy strażnikom miejskim) niosącym pomoc osobom starszym lub tym przebywającym na kwarantannie.

ZOBACZ: Mąż Beaty Tadli zarabia fortunę. Kim ON jest?

Dodatkowo Lidl zdecydował się poddać dobrowolnej kontroli niezależnej jednostce certyfikującej TÜV Rheinland. W efekcie kontroli części sklepów Lidl potwierdzono, że obiekty sieci spełniają najwyższe standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa. Ponadto Lidl otrzymał Certyfikat Bezpiecznej Firmy, który jest potwierdzony przez współpracujący ze Szpitalem Św. Wojciecha zespół ekspertów z dziedziny epidemiologii. Przeprowadzony audyt wykazał, że procedury Lidl Polska oraz działania anty-COVID19, są zgodne z wiedzą medyczną, rekomendacjami i wytycznymi WHO, GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

Raport z Anteny 17.03
Sonda
Gdzie są lepsze promocje - w Biedronce czy w Lidlu?
Najnowsze