Masło za 3 zł, jogurty za 80 gr! WIELKIE promocje w Lidlu i Biedronce. [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2020-09-24 19:00 BL, MO
Biedronka i Lidl wysyłają pracowników nad Morze. Premia, opłacony dojazd i nocleg
Autor: Mat prasowe. / Maciej Łozowski Biedronka i Lidl wysyłają pracowników nad Morze. Premia, opłacony dojazd i nocleg

Bohaterki naszego cyklu „ Tańczące z promocjami” jak co tydzień wybrały się do popularnych dyskontów w poszukiwaniu cenowych hitów. Zarówno Biedronka jak i Lidl przygotowały wiele atrakcyjnych promocji. Sprawdź, co ciekawego przygotowały oba sklepy.

Świetne promocje w tym tygodniu czekają na klientów w Biedronce. Jednym z hitów jest masło polskie extra Mlekovita w cenie 3,33 zł za kostkę 200 g, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka i kupimy 3 opakowania. Tania jest też kiełbasa podwawelska w cenie 9,90 zł za kg. Z promocji na mięso warto skorzystać kupując filet z indyka za połowę ceny czyli 10,99 zł za kg czy mięsa mielone drobiowe. Jeśli kupimy dwa opakowania dowolnego rodzaju mięsa za jedno o wadze 400 g zapłacimy 3,99 zł. Mięsne zakupy warto zrobić w dniach 25 – 26.09. Wtedy możemy kupić filet z piersi kurczaka za 8,45 zł za kg, z kartą Moja Biedronka. Z kartą w weekendowej promocji będą wszystkie paczkowane produkty Tarczyński. Drugie, dowolne opakowanie będzie w cenie tylko jednej złotówki. Biedronka zachęca też do kupna owoców i warzyw. Winogrona różowe i gruszki konferencje kupimy tylko za 3,99 zł za kg, pieczarki za 3,49 zł za 500 g, a polską śliwkę węgierkę za 2,99 zł za kg. Dyskont nie zapomniał też o miłośnikach słodyczy. W promocji są różnego rodzaju czekolady, w tym szwajcarska czekolada Toblerone. Jeśli kupimy dwa dowolne opakowania za jedno zapłacimy 3,99 zł. Przy kupnie 3 opakowań wafelka Prince Polo, za jeden zapłacimy 99 gr. Dyskont przygotował też wiele atrakcji w akcji Czas na Włochy, w promocji jest m.in. ser gorgonzola 150, łagodny lub pikantny za 4,99 zł.

A co czeka nas w Lidlu?

Od czwartku w dyskoncie kupimy taniej mięso mielone wieprzowo – wołowe, opakowanie 400 g. Przy zakupie dwóch sztuk za jedno zapłacimy 5, 99 zł. Tańsze jest też mięso z nogi kurczaka, 1 kg kosztuje 7,99zł . Taniej kupimy polędwiczki z indyka – 17,90 za kg. W dobrej cenie jest też ser żółty gouda w kawałku Mlekovita. Kg kosztuje tylko 12,90 zł. Z aplikacją Lidl Plus taniej wszystkie kupimy jogurty Pilos Za drugi zapłacimy 60 proc. mniej. Dzięki aplikacji za serek wiejski zapłacimy 1,35 zł. W ramach tygodnia francuskiego możemy kupić nie tylko pyszne sery, ale też oryginalne salami za 4,99zł/100 g. W dobrej cenie są również owoce i warzywa. I tak np. gruszka konferencja jest w cenie 3,49 zł za kg, jabłka grójeckie kosztują 3,99 zł za kg, a polskie ziemniaki myte 1,49 zł za kg. W promocji jest kapusta biała stożkowa w cenie 2,39 za kg. Warto też skorzystać z promocji na słodycze, np. czekolada z bakaliami kosztuje 1,92 zł , jeśli kupimy dwa opakowania. Tylko dziś kawa Jacobs 200 g słoik jest w cenie 17,50 zł. Lidl pamięta też o nadchodzącym Dniu Chłopaka – 30 września. Zestaw markowych piw np. Komes czy Amber z elegancką szklanką kupimy za 28,99 zł.

Czytaj też: Znana marka zmienia nazwę. Wspierają walkę z rasizmem

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Tańczące z promocjami 24 IX

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.