Masturbacja nie jest opłacalna. Dobre oceny, słaba sprzedaż

2020-03-23 19:42 WSB
Koszty zalozenia firmy, pieniądze
Autor: Getty Images Najtańsza w rejestracji jest jednoosobowa działalność gospodarcza i spółka cywilna (rejestracja odbywa się w CEIDG - Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej poprzez złożenie druku CEIDG-1). Tak naprawdę proces rejestracji tych dwóch form prowadzenia biznesu jest bezpłatny

Koronawirus w Polsce negatywnie wpływa na nasze zdrowie, życie, zarobki i… masturbację, a przynajmniej tę wirtualną. Mimo, że w dobie COVID-19 rynek gier ma się bardzo dobrze, to gra polskiego developera Ultimate Games S.A. „Wanking Simulator” sprzedaje się poniżej oczekiwań, chociaż fani są wręcz wniebowzięci.

Przez pandemię koronawirusa w Polsce wielu osób niemal przymusowo musiała pozostać w domu. Nic dziwnego, że rynek gier wideo, w przeciwieństwie do wielu innych gałęzi gospodarki, notuje znaczący wzrost. Tego samego jednak nie może powiedzieć polskie studio Ultimate Games S.A. Ich ostatnia produkcja, „Wanking Simulator” czyli… symulator masturbacji sprzedała się poniżej oczekiwań (1,2 tys. sztuk). Premiera gry odbyła się 19 marca 2020 roku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Szokujące niskie ceny na stacjach paliw! Benzyna po 3,50 zł za litr?

Zdaniem Zarządu spółki na mniejszą od oczekiwań sprzedaż symulatora w pierwszych dniach sprzedaży ma wpływ zakwalifikowanie „Wanking Simulator” przez sklep Steam jako gry w kategorii „Adult Only Sexual Content”, czyli tylko dla dorosłych, a to sprawia, że widoczność w sklepie Steam jest bardzo mocno ograniczona. Ultimate Games S.A. prowadzi obecnie rozmowy ze sklepem Steam dot. zmiany ww. klasyfikacji gry.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec promocji? Polacy boją się gigantycznych podwyżek cen

Co jednak ciekawe grę o masturbacji świetnie przyjęli gracze, gdyż ich oceny to ok. 100 proc. pozytywnych opinii. Ultimate Games S.A. pracuje teraz nad wersjami „Wanking Simulator” na konsole Nintendo Switch i Xbox One - premiery planowane są jeszcze w tym roku.

Szyją maseczki dla szpitala w Żywcu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze