Upały w Polsce

i

Autor: pixabay.com Upały w Polsce

Upały w Polsce? Wentylatory, wiatraki, chłodzenie w super cenach! [GALERIA]

2021-06-21 11:21

Ponad trzydziestostopniowe upały dają się każdemu we znaki. Bywa, że trudno wytrzymać we własnym mieszkaniu z powodu nieustającego gorąca. Na szczęście nie musimy wydawać dużo pieniędzy, aby poczuć upragniony chłód. Duże sklepy oferują mega promocje m.in. na wentylatory. W Biedronce możemy je nabyć już za niecałe 50 zł! Ale to nie wszystko - w super ceni dostaniemy również klimatory. Sprawdź mega oferty i poczuj w końcu upragniony chłód!

Lato dopiero się rozpoczęło, a już zalewa nas fala upałów. Przy ponad trzydziestu stopniach gorąca najlepszym rozwiązaniem jest wypoczynek nad wodą. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na odrobinę takiego relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego warto zainwestować niewielkie pieniądze w wentylator. Na szczęście super oferty znajdziemy m.in. w Biedronce, albo Auchan. I tak za lekki i przenośny wentylator biurkowy z 3-stopniową regulacją siły nawiewu zapłacimy w Biedronce jedyne 49 zł!

Potrzebujesz jeszcze większego ochłodzenia? Nie ma problemu! Za jedyne 229 zł Biedronka oferuje Super Hit - klimatyzator o mocy 65 W! Posiada dwie funkcje chłodzenia - "cool" z użyciem mgiełki lub bez. Klimatyzator posiada panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, który możemy regulować za pomocą dedykowanego pilota. Z takim urządzeniem upały nie będą już stanowić problemu!

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

Potrzebujesz jeszcze większej kontroli? Sprawdź tę super ofertę od Auchan. Wentylator "Qilive by Auchan" zapewnia łatwe sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu dzięki aplikacji Qilive Smart. Dotykowy panel z wyświetlaczem LED umożliwia sterowanie ustawieniami prędkości.

Wentylator jest wyposażony w pilota, który umożliwia zdalną obsługę wszystkich funkcji. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji będzie idealnie pasował do wnętrza każdego domu!

Sonda
Czy planujesz zakup wentylatora?

To nie jedyny produkt od Qilive, który dostaniemy w Auchan. Za jedyne 149 zł możemy dostać wentylator podłogowy z trzyletnią gwarancją! A za 219 zł - wentylator o mocy 50 W, który zapewnia cichy przepływa powietrza.

Z takim wyborem na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w te upalne dni!

Zamówiliśmy rybę, dostaliśmy OŚCI! Tak oszukują nad Bałtykiem [ZDJĘCIA]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze