Masz kartę MultiSport? Możesz ją zawiesić

2020-03-26 13:39 KaJa
Kobiece obawy przed siłownią - dlaczego dziewczyny nie chcą chodzić na siłownię?
Autor: Getty Images Choć powstały już specjalne kluby fitness przeznaczone tylko dla kobiet, wciąż wiele pań ma obawy przed pójściem na siłownię.

Epidemia koronawirusa ma wpływ na praktycznie każdą dziedzinę życia. Chcąc maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby niezbędne są działania praktycznie zmieniające nasze dotychczasowe życie. Osoby posiadające karty MultiSport mogą je zawiesić na czas trwania pandemii, firma zachęca również do aktywności fizycznej w domach.

 Zamknięte kina, teatry czy siłownie to obecnie nowa rzeczywistość. Rząd i lekarze apelują, aby wszyscy zostali w domach, tylko tak radykalne działania pozwolą na skuteczne opanowanie epidemii. Izolacja i niepewności związana z trwająca sytuacją ma jednak wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Eksperci zalecają, aby nie rezygnować z aktywności fizycznej, dzięki której nie tylko utrzymamy formę, ale również poprawi się nasze samopoczucie. Niestety treningi na siłowniach czy basenach są teraz zabronione, warto zatem ćwiczyć w domowym zaciszu.

Czytaj również: Producenci mebli apelują o pomoc. Branży grozi upadłość

Osoby posiadające karty MultiSport, które uprawniały do darmowego albo tańszego korzystania z obiektów sportowych będą mogły je zawiesić na czas trwania pandemii. Firma proponuje swoim użytkownikom albo skorzystanie z oferty online, albo całkowite zawieszenie karty. Trwają obecnie rozmowy z pracodawcami i wypracowywanie najbardziej efektywnej formy dalszej współpracy.

Sprawdź także: PKO Bank Polski wspiera walkę z koronawirusem

– Wierzymy, że nowa, tymczasowa formuła Programu MultiSport odpowie na potrzeby każdej ze stron, a gdy minie epidemia, zapewni nam wszystkim możliwość korzystania z aktywności fizycznej i usług obiektów sportowych – napisano w wiadomości, jaką otrzymały osoby posiadające karty sportowe.

 

Najnowsze