Nowy Lidl w Warszawie

i

Autor: AC

MEGA okazje tylko w sobotę. Hity w Lidlu, mleko za darmo, schab za pół ceny! [GALERIA]

2021-01-23 6:32

Tylko dziś 23.01. Lidl rozdaje mleko za darmo, a schab wieprzowy i grejpfruty za połowę ceny. To nie jedyna okazja, aby korzystnie dla naszego domowego budżetu zrobić zakupy. Warto kupić produkty Piratki – parówki, szynki czy serki. Zobacz, co tylko w sobotę możesz kupić w Lidlu.

Sobota to wielkie promocje w Lidlu. Mamy okazję dostać mleko gratis. Jak kupimy 7 opakowań mleka Uchate następne 5 dostaniemy za darmo, cena jednego opakowania w tej promocji to tylko 1,74 zł. O połowę taniej kupimy schab wieprzowy ekstra bez kości – 8,99 zł/kg. W dobrej cenie są też grejpfruty czerwone za 3,59 zł/kg. Lidl do końca tygodnia promuje wyroby Piratki. Drugie opakowanie jest 60 proc. tańsze. I tak parówki z szynki kosztują 3,49 zł za opakowanie, parówki z indyka 3,55 zł, szynka z fileta z indyka 2,22 zł. Serek homogenizowany bio mamy za 1,39 zł. Lidl ma też promocję na wędliny Pikok. Kiełbasa krakowska parzona mega paka 250 g jest w cenie 4,49 zł, a boczek parzony XXl – 2,99 zł.

SZOK! Nie ma coli i słodzonych napojów w zestawach McDonald's. Efekt podatku cukrowego?

Z nabiału warto kupić twaróg półtłusty klinek, dwie sztuki, każda o wadze 250 g kupimy za 4 zł. Lidl promuje też polskie czerwone jabłka idared lub gloster w cenie 1,79 zł/kg i daje rabaty na różne gatunki kapusty np. polska kapusta biała za 0,99 zł/kg.

Zobacz w galerii co kupisz w sobotę w Lidlu

Kolejki ustawiają się do rejestracji do szczepień
Najnowsze