Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

MEGA promocje w Biedronce. Tania Cola, cukier za 1 zł, jaja za darmo

2021-07-30 2:43

Wielkie promocje w Biedronce. Zniżki i rabaty czekają nie tylko na właścicieli karty Moja Biedronka, ale i na wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakupy w popularnym dyskoncie. Wielkie promocje Biedronki obejmują napoje słodkie. HIT promocyjny Biedronki to Cola zarówno Coca-Cola, jak i Pepsi w rewelacyjniej cenie. Od 29.07 w Biedronce niską cenę mają cukier oraz nabiał. MEGA promocją w Biedronce objęte są też świeże owoce, w tym arbuzy i banany. Sprawdź, na które promocje Biedronki warto zwrócić uwagę i na jakie zniżki, rabaty, upusty mogą liczyć właściciele karty Moja Biedronka.

Mega promocje w Biedronce ruszyły od 29.07. Rewelacyjnie niskie ceny obejmą wiele z produktów spożywczych, które codziennie wrzucamy do swojego koszyka zakupowego. HIT promocyjny Biedronki to Cola w oszałamiająco niskiej cenie. Promocja obowiązuje zarówno Coca-Colę, jak i Pepsi. W promocji Biedronki za dwupak litrowej Coca-Coli zapłacisz zaledwie 3,49 zł. za butelkę. W rewelacyjnie niskiej cenie kupimy w promocji Biedronki Pepsi. Przy zakupie czteropaku Pepsi (4x2 litry) zapłacisz za butelkę jedynie 4,49 zł. Jest jednak haczyk, ta promocja obowiązuje jedynie do soboty 31.07. Promocja na Colę w Biedronce to zawsze gratka dla klientów, bo regularne ceny słodzonych napojów poszybowały w górę wraz z wprowadzeniem w życie podatku cukrowego w styczniu 2021 roku. Poza Colą w promocji Biedronki znajdziemy też sok Tymbark 1 l. połowę tańszy niż zwykle. Promocja na litrowy sok pomarańczowy od firmy Tymbark obowiązuje tych, którzy posiadają kartę Moja Biedronka i specjalny voucher. MEGA tanio kupimy w Biedronce kilogram cukru białego. Cukier Biały bez względu na to, czy od marki Diament, Królewski, Polski Cukier, czy Sweet Family kosztuje w promocji zaledwie 1,59 zł za kilogram. Pod warunkiem, że posiadamy kartę Moja Biedronka.

CZYTAJ TEŻ: Wielkie promocje PEPCO. Piękne ręczniki w MEGA niskiej cenie!

Posiadaczy karty Moja Biedronka litr mleka Mleczna Dolina 3,2 proc. kosztował będzie tylko 1,59 zł jeśli zdecydują się na kupno 12 opakowań mleka.

ZOBACZ: Żabka zmienia się nie do poznania! Ruszają mobilne Żabki

Mega promocje w Biedronce dotyczą również świeżych owoców. Niskie ceny mają arbuzy i ananasy. Za kilogram świeżego arbuza w promocji Biedronki zapłacimy 0,99 zł, a za kilogram świeżego ananasa jedynie 3,99 zł. Warto zwrócić uwagę na promocje 2+1 w Biedronce. Od 29.07 obejmuje ona jaja kurze od firmy Moja Kurka. Bez względu na rozmiar jaj (L,M,XL) przy zakupie dwóch opakowań jedno dostaniesz gratis.

UWAGA! Popularna konserwa rybna ma działanie narkotyczne. GIS ostrzega!

W świetnej cenie w promocji Biedronki znajdziemy szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo od Krainy Mięs. Mając kartę Moja Biedronka za kg takiej szynki zapłacimy 8.99 zł. Nic tylko robić zakupy.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze