Promocje na kultowe perfumy w Hebe. Klasyki tańsze nawet o 60 procent

2021-07-27 14:15
Hebe
Autor: Shutterstock

Promocje na perfumy i wody toaletowe w Hebe. Popularne zapachy tańsze nawet o 60 procent. Ze sporym upustem można kupić wody toaletowe i perfumy takich marek jak Moschino, Calvin Klein, Burberry, DKNY. W ofercie dostępne są zapachy dla kobiet lub mężczyzn. Zatem jeśli lubisz zapachy popularnych marek, to teraz w Hebe można upolować swoich ulubieńców w bardzo dobrych cenach. "Zapachy idealne na lato do -60 proc." - tak sieć zachęca do zakupów popularnych zapachów w dobrych cenach.

Promocje w Hebe. Tym razem drogeria przygotowała atrakcyjną ofertę na perfumy i wody toaletowe. Kultowe zapachy są teraz w Hebe tańsze nawet o 60 procent. Ze sporym upustem można kupić wody toaletowe i perfumy takich marek jak Moschino, Calvin Klein, Burberry, DKNY (szczegóły w galerii poniżej). W ofercie dostępne są zapachy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zatem jeśli lubisz zapachy popularnych marek, to teraz w Hebe można upolować swoich ulubieńców w bardzo dobrych cenach. "Zapachy idealne na lato do -60 proc." - tak sieć zachęca do zakupów popularnych zapachów w dobrych cenach. Sprawdziliśmy ofertę popularnej drogerii i okazuje się, że faktycznie znane perfumy i wody toaletowe można kupić po atrakcyjnej cenie. Na przykład zapach Good Girl Caroliny Herrery o pojemności 30 mln kosztuje 199,99 zł zamiast 269,99 zł, Woda toaletowa I Love Love Moschino o pojemności 100 mln kosztuje obecnie 139,99 zł zamiast 249,99 zł, natomiast woda toaletowa Incanto Shine Salvadore Ferragamo o pojemności flakonu 30 mln w tej chwili kosztuje 79,99 zł zamiast 159,99 zł. W ofercie jest bogaty wybór rozmaitych letnich zapachów w promocyjnych cenach. Na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i uzyska zadowalający rabat na wybrane perfumy czy wody toaletowe męskie lub damskie.

ZOBACZ: Polacy dostaną podwyżkę! Grube miliardy zł na koncie. Od kiedy?

Beszamel: Cytryna – właściwości zdrowotne i kulinarne cytryny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze