Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

Wielka rewolucja w Biedronce. Masz kartę "Moja Biedronka"? Ta zmiana dotyczyć będzie też i ciebie

2021-03-07 20:23

W Biedronce wielka rewolucja! Sieć handlowa zapowiada ogromne zmiany, które mają dotknąć miliony klientów. Jak podała agencja Newseria, Biedronka ma wprowadzić nową wersję karty lojalnościowej Moja Biedronka. Zobacz, o co dokładnie chodzi!

Biedronka przeprowadzi prawdziwą rewolucję! Słynna sieć handlowa planuje zrewolucjonizować swój program lojalnościowy. Kartę Moja Biedronka od 2016 roku posiada aż 10 milionów Polaków. Już niedługo, klienci Biedronki będą mogli zapomnieć o plastikowym prostokącie i słynnym pytaniu kasjera "Karta Moja Biedronka?". Podczas zakupów, będzie im potrzebny jedynie telefon komórkowy z nową aplikacją, a w niej znajdzie się elektroniczna wersja karty Moja Biedronka.

Dramat pacjentów! NFZ zawiesza zabiegi i leczenie w szpitalach

- Polski konsument jest wymagający, podchodzący z zaufaniem do marek własnych i wrażliwy na ceny. Dlatego najważniejsze jest teraz dla nas wzmocnienie naszej pozycji, oferty i oczywiście postęp w cyfryzacji firmy, napędzanie projektów transformacyjnych, żeby wzmocnić nasz model biznesowy i zbliżyć się do klientów – mówił Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

Kiedy zniknie karta Moja Biedronka?

Nowa aplikacja będzie zapewne dostępna w Google Play i App Store. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy sieć handlowa wprowadzi te zmiany. Za wszystko odpowiada grupa Jeronimo Martins. Należą do niej m.in. sieci handlowe: Pingo Doce w Portugalii, Ara w Kolumbii oraz drogerie Hebe w Polsce.

SZOK! Dostaną 5 razy 500 plus, Morawiecki dał im jeszcze samochód. Obrzydliwy hejt [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy uważasz, że dla osób NIE pobierających 500 plus powinny zostać zniesione podatki?
Kłodzko: Tak więźniowie przywitali zabójcę 3-letniej Hani. Szokujące nagranie
Najnowsze