Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Wielkie promocje w LIDL. Kiwi za darmo, masło za 3 zł, tania Coca-Cola

2021-03-09 1:48

Lidl zaprasza swoich klientów na mega promocje. W tym tygodniu mogą oni dostać w sklepach popularnej sieci w atrakcyjnych promocjach wiele produktów. W Lidlu wato zwrócić uwagę na pomarańcze za 2,99 zł kilogram, masło za 3,25 zł oraz Coca-Colę w dużej promocji. Lidl zachęca do jedzenia warzyw i owoców, znacząco obniżając ich cenę. Rabat na niemal wszystkie warzywa w Lidl wynosi 40 proc., a kiwi można dostać nawet za darmo. Przeczytaj nasz tekst i obejrzyj ZDJĘCIA a dowiesz się, co w tym tygodniu warto kupić w LIDL, by nie przepłacać. Niektóre promocje są bowiem obwarowane konkretnymi warunkami.

Lidl kusi wielkimi promocjami. W tym tygodniu warto wybrać się do jednego ze sklepów sieci po owoce i warzywa. Najtaniej w LIDl kupimy kiwi. Jedna sztuka wychodzi po 0,59 zł, ale przy kupnie 3 sztuk, kolejne trzy otrzymamy gratis. Do Lidla warto także udać się po pomarańcze. Za kilogram pomarańczy zapłacisz zaledwie 2,99 zł, czyli aż o 3 zł. taniej niż zwykle. Na większość z warzyw LIDL nałożył aż 40 proc. rabatu. Dotyczy to boczniaków w cenie 3,49 zł za opakowanie, rukolę po 2,99 zł, marchewkę za zaledwie 1,79 zł, czy seler naciowy za 3,49 zł. Co jeszcze warto kupić w tym tygodniu w Lidlu w atrakcyjnej cenie? Na pewno masło extra 83 proc. Mazurski smak 200 g. za 3,25 zł. Pod warunkiem jedna, że zdecydujesz się na kupno 4 opakowań. W promocji Lidla w atrakcyjnych cenach jest nabiał od polskich dostawców. Mleko UHT 3,2 proc. Mlekpol można dostać nawet po 1,89 zł, pod warunkiem jednak, że kupisz aż 12 litrów. Ser MAZDAMER w plaster 1,99 zł za 100 g. oraz śmietana 18 proc. Mazurski Smak kubek 400 ml. Za 2,69 zł. Hit Lidla to tania Coca-Cola. Dyskont regularnie stara się obniżać jej cenę. W tym tygodniu w LIDL kupimy dwupak litrowej Coca-Coli za 3, 49 zł.

Rewolucja w Biedronce. Masz karte Moja Biedronka, ta zmiana dotyczy Ciebie!

Smakosze mięsa także dostaną w Lidl coś na ząb w dobrej cenie. Chodzi o regionalne wędliny w supercenach. Na uwagę zasługuje wiele wędlin: Kiełbasa Lisiecka w cenie 3,49 za 100 g. oraz Kiełbasa wiejska z galaretką z Nowej Wsi Szlacheckiej za 2,59 zł za 100 g. Wszystkie produkty możesz zobaczyć w naszej GALERII.

Czekoladowe cuda na Dzień Kobiet
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze