Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

MEGA PROMOCJE W LIDLU! Sznycle za 8zł i buraki po złotówce [GALERIA]

2021-01-18 10:10

Lidl Polska zawsze podkreśla, że wspiera polskich producentów żywności. Sieć wykupiła część „niedoskonałych” buraków, o których media informowały na początku stycznia 2021 roku. W ten sposób rolnik ograniczy straty finansowe, a Lidl Polska, oprócz wsparcia dostawcy, zrealizuje kolejne działanie w duchu zero waste.

Sieć handlowa zdecydowała kupić część "niedoskonałych" buraków od Mieczysława Miszczaka, właściciel gospodarstwa rolnego w Węglewicach Kolonii w woj. łódzkim. Mieczysław Miszczak w komunikacie na ten temat oświadczył, że "cieszy się", iż jego apel został wysłuchany i ktoś zdecydował się odkupić buraki. Jak podkreślił, wierzy, że współpraca z sieciami handlowymi to duża szansa dla małych i średnich gospodarstw.

"Niedoskonałe" buraki to nie jedyny hit jaki przygotował Lidl. Rodzice na pewno skorzystają z oferty przygotowanej specjalnie dla uczniów klas I-III, którzy od dziś wracają do szkoły. Soki owocowe i owocowo-warzywne w super niskiej cenie.

Dla osób, które chciałyby urozmaicenia w kuchni przygotowano ofertę azjatycką. Orientalne smaki na wyciągnięcie ręki. Szczególnie warte polecenia są zupy w promocji 2+1 gratis. A na główne danie - sushi! Tradycyjna japońska potrawa dostępna w niewiarygodnie niskich cenach.

A dla miłośników tradycyjnych polskich smaków Lidl przygotował ofertę mięsną od lokalnych dostawców. Sznycle wieprzowe z szynki za jedyne 7.99 zł.

A to tylko część oferty przygotowanej przez Lidla. Dowiedz się, jakie jeszcze sklep przygotował super promocje!

Biedronka – banany za DARMO! Dezodoranty i Persil też! WIELKIE promocje od 18.01
Najnowsze