LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Megapromocje w Lidlu. Markowe pieluszki za grosze, kaszki, soki, mleko za połowę ceny

2021-08-05 13:40

Promocje w Lidlu od czwartku, 5 sierpnia. W najnowszej promocyjnej gazetce znajduje się wiele ciekawych ofert. Uwagę przykuwają produkty dla dzieci. Na przykład markowe pieluszki dla malucha można kupić już za 41 groszy, a pieluszki dla dzieci nieco starszych można kupić od 55 groszy. Lidl przygotował też duże upusty na markowe modyfikowane mleko i kaszki mleczne oraz mleczno-ryżowe dla dzieci. Szczegóły oferty i więcej produktów w naszej galerii znajdującej się poniżej.

Promocje w Lidlu

Od czwartku, 5 sierpnia, w sklepach Lidl obowiązuje nowa gazetka promocyjna. A w niej sporo produktów po mocno obniżonych cenach. Oprócz dużych zniżek na produkty żywnościowe jest także atrakcyjna oferta dla rodziców. Od czwartku w Lidlu z dużym upustem można kupić markowe pieluszki dla dzieci. W cenie 41 gr za sztukę są pieluszki marki Pampers (rozmiar 2). W opakowaniu mamy 66 pieluszek. Cena za opakowanie przy zakupie 2 paczek wynosi 26,99 zł. Sieć zaznacza, że cena regularna za ten produkt to 49 gr za pieluszkę, czyli 31,99 zł za opakowanie. Od czwartku, 5 sierpnia, w Lidlu tańsze są też pieluchy Pampers dla większych pociech. Pieluszki Active Baby 3,4,5 można kupić już za 55 groszy za sztukę. Opakowanie, w którym jest od 38 do 54 pieluszek kosztuje w promocji 29,49 zł. Jest to cena przy zakupie dwóch opakowań. Cena regularna to 34,99 zł za opakowanie. 

ZOBACZ: Potężne promocje w Lidlu. Rabaty na mięso i sery, cukier, lody i bakalie za darmo

Tańczące z promocjami (05.07)

Oprócz pieluch, taniej można kupić teraz w Lidlu modyfikowane mleko dla dzieci. Nutricia Mleko Advance Bebilon 2,3,4,5 można kupić za 54,39 zł zamiast 67,99 zł. Ale jest tutaj pewien haczyk. Cena promocyjna obowiązuje przy zakupie dwóch opakowań produktu. W ofercie są duże opakowania dziecięcych smakołyków. Na zakupie można zaoszczędzić aż 27,20 zł. Drugi produkt taniej można kupić też wybierając ze sklepowej półki kaszkę mleczną lub mleczno-ryżową marki Bobovita. Przy zakupie dwóch opakowań cena wynosi 5,19 zł zamiast 6,99 zł za paczkę. Więcej promocyjnych produktów z gazetki Lidla znajdziesz w naszej galerii poniżej.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Najnowsze