Megapromocje w Lidlu. Za złotówkę lody, za mniej niż 1 zł polskie ziemniaki, a za 1 grosz płyn do naczyń

2021-07-29 5:59
Lidl
Autor: Aljona83, wikipedia.pl Lidl

Lidl przygotował kolejne megapromocje. Od czwartku, 30 lipca, w sklepach tej sieci na klientów czeka wiele promocji. Mamy dobrą wiadomość dla łasuchów. Duży pojemnik lodów można kupić za 1 zł. Ze sporych upustów mogą skorzystać również miłośnicy owoców. Na przykład o ponad połowę tańsze są borówki amerykańskie i arbuzy. Spore rabaty przygotowano także na środki czystości, wędliny i soki. Aby sporo zaoszczędzić na zakupach, to trzeba się spieszyć. Promocje obowiązują tylko do soboty, 31 lipca lub do wyczerpania asortymentu.

Promocje w Lidlu. Od czwartku, 30 lipca, w sklepach Lidl obowiązuje nowa gazetka promocyjna. Co tym razem przygotowano dla klientów tej sieci? Mamy dobre wiadomości dla łasuchów szukających ochłody w upalne dni. Rusza megapromocja na lody. Wybierając dwa litrowe opakowania lodów familijnych premium marki Gelatelli (można miksować smaki dowolnie), drugie opakowanie kupujemy za 1 zł. Wrzucając do kosza dwa opakowania zmrożonych przysmaków, za jedno opakowanie płacimy 5,49 zł zamiast 9,99 zł. Dobra oferta jest również dla miłośników owoców. Za połowę ceny można kupić półkilogramowe opakowanie borówki amerykańskiej. Teraz taki pojemniczek owoców z polskiej uprawy kosztuje w Lidlu  6,99 zł. Taniej można kupić też arbuza - upust 50 proc. Kilogram słodkiej piłki kosztuje 1,99 zł. Na zakupach w Lidlu warto zwrócić też uwagę na promocje wyrobów mięsnych i mięs. Przykładowo w dobrej cenie jest tuszka z kurczaka. Polski kurczak Biesiadny, tuszka, z chowu bez antybiotyków i bez GMO marki Rzeźnik kosztuje teraz 6,59 zł za kg, a nie jak dotychczas 10,99 zł. Z 50-procentowym upustem na drugie pudełko jest również mięso mielone  z indyka. Trzeba podkreślić, że niższa cena  5,99 zł za 400 g obowiązuje przy zakupie dwóch opakowań. Lidl przygotował spore upusty nie tylko na produkty spożywcze. Za 1 grosz można kupić środki czystości. Ale i tutaj jest mały haczyk. Aby kupić płyn do naczyń za 1 gr, trzeba kupić trzy opakowania. Kupując trzy, trzeci jest za 1 gr.

Insektarium Centrum Przyrodniczego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze