Najnowocześniejsza Biedronka w Warszawie. Telewizory za 800 złotych!

2019-05-22 12:55 KaJa
Biedronka
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Już w najbliższy czwartek, 23 maja o godzinie 12 wielkie otwarcie warszawskiej Galerii Młociny. W centrum handlowym zlokalizowana będzie także, jedna z najnowocześniejszych Biedronek w Polsce. Na klientów sklepu czekają atrakcyjne rabaty, sięgające nawet ponad 50 procent, którymi objęto m.in. produkty spożywcze i sprzęt elektroniczny. Hitem będzie 50 calowy telewizor za niespełna 800 złotych.

Galeria Młociny zlokalizowana ulicy Zgrupowana AK "Kampinos" 15 ma być jednym z największych i najnowocześniejszych centrów handlowych w kraju. Również zlokalizowana tam Biedronka będzie się wyróżniała na tle innych w Warszawie. Powierzchnia sprzedaży wynosi 850 m2. Do dyspozycji klientów jest 5 kas. W planach jest także uruchomienie 4 kas samoobsługowych. We wnętrzu znalazły się nowoczesne chłodziarki z drzwiami, pozwalającymi w pełni zachować ciąg chłodniczy produktów.

Rosyjskie sklepy w Polsce. Rusza nowa sieć dyskontów

To zarazem pierwszy sklep sieci, w którym klienci mogą skorzystać z samoobsługowej krajalnicy do pieczywa. Jest to szósta placówka w Warszawie wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów tradycyjnych, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych.Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi

Najnowocześniejsza Biedronka w Warszawie
Autor: Materiały prasowe Najnowocześniejsza Biedronka w Warszawie Link: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-X6sz-JvBR-aijG_najnowoczesniejsza-biedronka-w-warszawie.jpg

– Galeria Młociny to nowe miejsce na mapie Warszawy, w jej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany. Dlatego jest tu Biedronka, w nowoczesnym, jeszcze bardziej przyjaznym klientom wydaniu. Jesteśmy przekonani, że lada oraz krajalnica będą cieszyć się ogromną popularnością – mówi Arnold Zyśk, menedżer ds. marketingu operacyjnego w Jeronimo Martins Polska.

Najnowocześniejsza Biedronka w Warszawie
Autor: Materiały prasowe Najnowocześniejsza Biedronka w Warszawie

Od wielkiego otwarcia 23 maja, aż do 1 czerwca na klientów będą czekały liczne promocje. Szczególnie interesujące są te na sprzęt AGD - pomocny w kuchni: blender ręczny Hoffen dostępny jest w cenie 14,99 zł (50 proc. taniej), za czajnik z regulacją temperatury Hoffen zapłacimy 34,99 zł (56 proc. taniej). Z okazji otwarcia sklepu smartfon Xiaomi Mi A2 Lite 3/32 kosztuje tylko 499 zł (zamiast 699 zł), a Smart TV TCL 50’’ DP 600 – jedynie 799 zł (47 proc. mniej).

Promocje Rossmann 2019. Nowa oferta 2+2 z okazji Dnia Matki

To jednak nie wszystko, klienci, którzy przyjdą na otwarcie Biedronki w, mogą liczyć na degustację pieczywa, a pierwsze 100 osób otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 20 zł, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w dowolnym sklepie sieci.


– Nasza sieć jest zawsze blisko klientów i szanuje lokalną historię, dlatego przy projektowaniu nowego sklepu zaprosiliśmy do współpracy znanego historyka Warszawy i mieszkańca Bielan dra Jarosława Zielińskiego. Dzięki temu na jednej ze ścian sklepu, tuż obok strefy kas, klienci będą mogli podziwiać archiwalne zdjęcia Huty Warszawa i fotografie najważniejszych wydarzeń z jej historii – dodaje Arnold Zyśk z Jeronimo Martins Polska.

Biedronka w warszawskiej Galerii Młociny czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00–22:00, w piątki i soboty 7:00–23:00, a w niedziele handlowe 7:00–22:00.

Najnowsze