polomarket

i

Autor: materiały prasowe polomarket

Największa polska sieć marketów nie zwalnia tempa i otwiera kolejne supermarkety

2020-11-23 5:58

Po otwartym na początku listopada obiekcie w Maszewie, największa polska sieć supermarketów POLOmarket, otwiera sklepy w kolejnych lokalizacjach. Nowy POLOmarket pojawił się w Słupsku (woj. pomorskie) i Tuliszkowie (woj. wielkopolskie), a w Zawadzkiem (woj. opolskie) sieć ponownie otworzy zmodernizowaną placówkę.

W piątek, 20 listopada, sieć POLOmarket otworzyła swój kolejny sklep w województwie pomorskim, a dokładniej w Słupsku. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta - w Galerii Wokulski. Powierzchnia przestronnej i nowoczesnej sali sprzedaży wynosi 670 mkw.Dzień później, w sobotę 21 listopada otwarty zostanie zmodernizowany sklep w Zawadzkiem, woj. opolskie. Supermarket przy ul. Handlowej 3, zyskał większą powierzchnię sali sprzedaży, która aktualnie wynosi aż 624 mkw.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka - promocje od 23.11. Ziemniaki 60 groszy, soki gratis, DARMOWY ekspres do kawy [GALERIA]

Masło za darmo w Lidlu. Nowa promocja!

28 listopada (sobota) nastąpi natomiast otwarcie sklepu w Tuliszkowie, woj. opolskie. Nowo wybudowany supermarket, zlokalizowany przy ul. Kasztelana Zaremby 27 E, zastąpi sklep w dotychczasowej lokalizacji. Sala sprzedaży o powierzchni 700 mkw. oraz parking z ponad 50 stanowiskami zapewni Klientom komfort zakupów.Sieć POLOmarket regularnie otwiera nowe i zmodernizowane supermarkety w kolejnych miejscowościach Polsce, poszukując jednocześnie nowych lokalizacji.

Najnowsze