Narodowy spis powszechny. Dziś losowanie 240 nagród. Sprawdź, czy wygrałeś?

2021-05-07 11:11 Dariusz Derucki
 Narodowy Spis Powszechny Ludności 2021
Autor: StartupStockPhotos /Pixabay.com Narodowy Spis Powszechny Ludności 202

Już dzisiaj odbędzie się pierwsze losowanie nagród w loterii zorganizowanej przez Główny Urząd Statystyczny w związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spis rozpoczął się 1 kwietnia i każda osoba, która wypełniła ankietę online otrzymała możliwość wygenerowania specjalnego kodu, który następnie trzeba było zarejestrować na stronie loterii. Losowanie pierwszej części nagród (tym razem jest ich 240) odbędzie się o godzinie 12:00. Gdzie można sprawdzić kto je otrzymał?

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do końca września bieżącego roku. Z powodu cały czas dającej się we znaki pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiono ograniczyć do minimum osobiste wizyty rachmistrzów w domach. Większość spisów ma się odbyć online, bądź poprzez rozmowę telefoniczną. Spis Powszechny polega na udzieleniu serii pytań dotyczących między innymi: stanu cywilnego, pracy, mieszkania, zarobków, chorób, a także wyznania. Bardzo ważne jest, żeby udzielać odpowiedzi zgodnych z prawdą. Za zatajenie informacji lub poświadczenie nieprawdy grożą poważne konsekwencje.

Loteria Spisu Powszechnego, gdzie można sprawdzić kto został zwycięzcą?

GUS postanowił zachęcić obywateli do dokonywania samospisania się online poprzez organizację specjalnej loterii, która została stworzona na zasadach podobnych do tych wykorzystanych przy rządowej loterii paragonowej. Tym razem głównymi nagrodami jest 16 samochodów Toyota Yaris a także setki bonów pieniężnych w formie przedpłaconych kart płatniczych. GUS podał, że w sumie w loterii jest 1456 nagród, natomiast ich łączna wartość wynosi dokładnie 2 183 984 zł.

Losowania nagród będą odbywały się cyklicznie, aż do finałowego, w którym rozlosowane zostaną nagrody główne, czyli samochody. To losowanie odbędzie się 9 lipca. Natomiast już do 7 maja o godzinie 12:00 odbędzie się pierwsze losowanie bonów pieniężnych. Tym razem rozlosowanych zostanie 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł. Listę zwycięzców można sprawdzić na stronie loterii pod zakładką wyniki. Dokładny adres to: www.loteria.spis.gov.pl

Sedno Sprawy - Grzegorz Cessak
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze