polregio

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express; Marek Bazak/East News

Polregio S.A.

Nasz NEWS. Artur Martyniuk odwołany z funkcji prezesa zarządu Polregio

2023-04-13 14:24

Jak wynika z informacji, do których dotarł Super Biznes Artur Martyniuk został odwołany z funkcji prezesa zarządu Polregio. Obowiązki prezesa pełni członek zarządu Adam Pawlik.

Artur Martyniuk jest absolwentem studiów MBA IESE Business School w Barcelonie. Kształcił się także w Harvard Business School i London Business School. Ukończył również, z tytułem magistra inżyniera, Politechnikę Lubelską na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki.

Swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie doradczej KPMG, gdzie przez wiele lat kierował projektami dla średnich i dużych polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych koncernów. Pracował również w szwajcarskim oddziale banku Goldman Sachs oraz madryckiej centrali Banku Santander. W latach 2013-2020 był dyrektorem doradztwa finansowego w Deloitte, zarządzając zespołem projektowym dla wielu sektorów gospodarki w kraju oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Pełniącym obowiązki prezesa zarządu został Adam Pawlik, dotychczasowy członek zarządu i dyrektor handlowy spółki. Rada Nadzorcza ogłosi konkurs na stanowisko członka zarządu.

Sonda
Czy uważasz, że powinny zostać przywrócone wagony dla palących w PKP?
Pieniądze to nie wszystko - Leszek Balcerowicz
Najnowsze