Lidl: Nowe sklepy w Opolu. Kiedy otwarcie?

i

Autor: wikimedia.com/zdjęcie poglądowe Nowy Lidl w Wielkopolsce! Zobacz, gdzie otwarty zostanie market

Niebezpieczny produkt z Lidla powoduje GIGANTYCZNĄ BIEGUNKĘ! Sprawdź, czy masz go w domu

2020-11-10 12:01

Lidl zdejmuje z półek serowy produkt. W popularnym kozim serze wykryto groźną bakterię. Spożycie zainfekowanego pokarmu może prowadzić do listeriozy - choroby zakaźnej, króra m.in. może powodować gorączkę, bóle mięśni oraz biegunkę.

Pod koniec października ze sklepu zniknęła „Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi” ze wszystkimi terminami ważności i zaledwie po dwóch tygodniach pojawił się następny komunikat Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie niebezpiecznego produktu. Tym razem nieprawidłowości wykryto w dojrzewającym serze kozim z białą pleśnią, którego producentem jest również Bettinehoeve BV. Lidl wycofał już partie oznaczone datami minimalnej trwałości od 28 października do 30 grudnia 2020 r.

Gigantyczna kolejka do Lidla w Warszawie

Wstrzymano też sprzedaż sera koziego w opakowaniu 1 kg od holenderskiej firmy. GIS stanowczo odradza spożycie wszystkich wymienionych produktów klientom, którzy zdążyli je zakupić. W oficjalnym komunikacie Inspektorat zapewnia, że organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej na bieżąco monitorują proces wycofywania skażonych produktów przez polskich dystrybutorów m.in. sieć sklepów Lidl.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Potężny atak DROŻYZNY! Wzrost cen w Polsce najwyższy w UE

Spożycie zakażonego sera z Lidla może wywołać chorobę o nazwie listerioza. Jest ona szczególnie groźna dla seniorów z obniżoną odpornością i kobiet w ciąży. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów GIS zaleca bezzwłoczny kontakt z lekarzem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze