Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Promocje Lidl

Niebotyczne promocje w Lidlu. Nie uwierzysz! Odzież sportowa za 1 grosz!

2022-09-24 4:02

Najnowsza promocja Lidla zwala z nóg. Popularna sieć przygotowała wyjątkową ofertę, która bardzo uciszy miłośników sportu. Od soboty 24 września kupując dwie sztuki odzieży sportowej, za drugi produkt zapłacimy jeden grosz. Warto się pospieszyć z zakupami. Promocja trwa krótko, kończy się już we wtorek 27 września.

Hit promocji w Lidlu. Odzież sportowa za 1 grosz

Od soboty 24 września do wtorku 27 września do wyczerpania zapasów klienci sieci sklepów Lidl Polska mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na odzież sportową. Przy zakupie 2 produktów lub ich wielokrotności, za drugi tańszy lub w tej samej cenie, zapłacą tylko 1 grosz. W ramach jednej transakcji możesz kupić maksymalnie 10 produktów. Co ważne, odzież możemy dowolnie miksować.

Zobacz też: Nowy abonament RTV 2023. Znamy stawki i terminy płatności

Promocja jest ważna tylko w sklepach stacjonarnych. Lista artykułów objętych promocją jest długa. Znajdziemy na niej odzież sportową damską i męską. Są to m.in. – koszulki sportowe z długim i krótkim rękawem, topy spodnie, szorty, legginsy, spodenki rowerowe czy koszulki termiczne. To rewelacyjna okazja, aby uzupełnić braki w sportowej garderobie.

TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 23.09
odzież sportowa, drugi produkt za 1 gr

i

Autor: Materiały prasowe odzież sportowa, drugi produkt za 1 gr

Pełna lista produktów jest dostępna w sklepach i na stronie www.lidl.pl. Dodatkowo - ale tylko w sobotę 24 września robiąc zakupy w Lidlu możemy sporo zaoszczędzić na piżamach dla dorosłych m, damskich i męskich. Drugi, dowolny produkt jest aż 80 proc. tańszy. W ramach jednej transakcji możemy kupić maksymalnie 10 piżam.

Sonda
Kupujesz ubrania w Lidlu?
Najnowsze