zakupy/sklepy spożywcze

i

Autor: shutterstock

Niedziela handlowa. Otwarte sklepy. Czy w niedzielę 27 czerwca sklepy są czynne?

2021-06-27 9:22

Niedziela handlowa. Czy niedziela 27 czerwca to dzień, kiedy supermarkety i dyskonty są otwarte? W tym roku mamy raptem 7 niedziel handlowych. Czy ta jest jedną z nich? Jak otwarte są 27 czerwca: Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Rossmann, Żabka? Sprawdź, czy w niedzielę zrobisz zakupy w markecie czy tylko w osiedlowym sklepiku prowadzonym przez właściciela lub pracownika nieetatowego.

Niedziele handlowe czerwiec 2021

Niedziele handlowe 2021. Niedzielami handlowymi nazywa się te niedziele, w które będą czynne sklepy typu Biedronka lub Lidl i galerie handlowe. W tym roku mamy wyjątkowo mało niedziel handlowych. Pierwsza niedziela handlowa nowego roku przypadła w niedzielę 31 stycznia i zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, była pierwszą z 7 niedziel handlowych w roku 2021. Teraz najbliższa niedziela handlowa przypadnie już 27 czerwca, a kolejna dopiero 29 sierpnia. Za to w grudniu będzie można robić duże zakupy aż w dwie niedziele, bo niedzielami handlowymi będą także te przypadające 12 i 19 grudnia. Oznacza to, że 27 czerwca to niedziela handlowa i w ten dzień zrobimy zakupy w sklepach takich jak: Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Rossmann.Godziny otwarcia sklepów mogą być różne w różnych placówkach.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Nowe obostrzenia od 26 czerwca: W sklepie sprawdzą czy jesteś zaszczepiony

Ustawa o zakazie handlu w niedzielę przewiduje katalog 32 wyjątków. Zakaz nie obowiązuje m.in. w cukierniach, lodziarniach, na stacjach paliw płynnych, w kwiaciarniach, w sklepach z prasą ani w kawiarniach. Za złamanie zakazu handlu w niedziele grozi od 1000 do 100 tys. zł kary, a przy uporczywym łamaniu ustawy - kara ograniczenia wolności.

Sonda
Czy uważasz, że przez programy takie jak 500 plus czy trzynastki dla emerytów w Polsce rosną ceny?
Zamówiliśmy rybę, dostaliśmy ości
Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte?

i

Autor: Super Express Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte? Link: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-6Q56-UkK9-6K8j_niedziele-handlowe-2021-w-ktore-niedziele-tego-roku-sklepy-beda-otwarte.jpg
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze