Czesi masowo przyjeżdżają do Polski na zakupy. Te produkty przyciągają ich jak magnes!

i

Autor: pixabay.com Czesi masowo przyjeżdżają do Polski na zakupy. Te produkty przyciągają ich jak magnes!

Zakaz handlu

Niedziela handlowa przypada w tę niedzielę [23.10.2022]?

2022-10-22 5:59

Niedziele handlowe 2022. Przed nami jeszcze tylko dwie niedziele handlowe w 2022 roku. Czy w niedzielę 23 października 2022 czynne będą takie sklepy jak Lidl. Biedronka, Kaufland, Rossmann i wszystkie sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych? Czy niedziela 23 października 2022 roku jest niedzielą, w którą to nie obowiązuje zakaz handlu? Zobacz, gdzie zrobisz zakupy w najbliższą niedzielę.

Niedziele handlowe 2022

Zakaz handlu w niedziele 2022. Przepisy regulujące zasady handlu w  niedzielę obowiązują w Polsce. Zgodnie z nimi w 2022 roku jest tylko 7  niedziel handlowych i większość z nich już za nami. Zgodnie z kalendarzem w tym roku jeszcze tylko dwie niedziele będą objęte zniesieniem zakazu handlu w niedziele. Zatem czy niedziela [23.10.2022] będzie jedną z nich? Czy w tę niedzielę zrobimy zakupy w takich sklepach jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Netto, Carrefour? Czy w niedzielę 23 października 2022 roku czynne są galerie handlowe i wszystkie zlokalizowane w nich sklepy, kina, kręgielnie? Niestety, według harmonogramu niedziel handlowych na niedzielne zakupy przyjdzie nam jeszcze bardzo długo czekać.

W niedzielę 23 października zamknięte będą takie sklepy jak Lidl, Biedronka czy Dino. Następna niedziela handlowa przypada dopiero w grudniu. A przed nami w 2022 roku jeszcze raptem dwie niedziele handlowe i obydwie przypadną w grudniu, w okresie przedświątecznym. Także do niedzieli handlowej w 2022 roku przyjdzie nam jeszcze długo czekać.

W listopadowe święta sklepy zamknięte

Warto też przypomnieć, że dodatkowo zakupów nie będzie można zrobić w niektóre święta. W 2022 święta bez handlu to jeszcze: 1 listopada (wtorek) – Wszystkich Świętych i 11 listopada (piątek) – Narodowe Święto Niepodległości.

Sonda
Co myślisz o niedzielach niehandlowych?
Pieniądze to nie wszystko. Tomasz Gontarz

Kryzys? Inflacja? Najwyższy czas zająć się domowym budżetem. Ale NIGDY nie korzystaj z tych porad!

Włącz podcast i dowiedz się, jak nie dać się wpędzić w finansowe kłopoty!

Listen to "7 najgorszych porad finansowych, które możesz usłyszeć! [PORACHUNKI OSOBISTE]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze