NIELEGALNE Wyścigi na dachu polskiej galerii! Popularny youtuber zaprasza

i

Autor: pixabay.com NIELEGALNE Wyścigi na dachu polskiej galerii! Popularny youtuber zaprasza

NIELEGALNE Wyścigi na dachu polskiej galerii! Popularny youtuber zaprasza

2021-06-11 16:26

Znany polski youtuber Budda, czyli Kamil Labudda, otworzył na dachu Galerii Bronowice w Krakowie, nowatorski tor kartingowy. "Illegal Karting by Budda" to miejsce w którym możesz oddać się pasji kartingu. Autorem pomysłu jest właśnie Budda. "Nielegalne" wyścigi na dachu galerii handlowej to całkowita nowość w naszym kraju. Czego możemy się tam spodziewać?

Youtuber zaprasza na swój tor kartingowy

"Illegal Karting by Budda" to jedyny w Krakowie tor kartingowy zlokalizowany na dachu galerii handlowej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest znany polski youtuber Budda, który postanowił stworzyć miejsce, w którym jego fani będą mogli zaznać niezapomnianej zabawy i mocnej dawki adrenaliny. "Od zawsze chciałem stworzyć miejsce, w którym będę mógł spotkać się ze swoimi widzami. Tylko tu, w Galerii Bronowice, można przejechać się nowoczesnymi i szybkimi pojazdami po terenie o powierzchni 3 000 m kw. i to na wysokości niemal 20 metrów" - podkreśla Kamil Labudda, twórca Illegal Karting by Budda. Youtuber nie zapomniał o swoich wielbicielach i w czerwcu postanowił zorganizować specjalne wyzwanie. Zadaniem uczestników będzie ustalenie nowego rekordu toru. Osoba, która tego dokona otrzyma 10 tys. zł nagrody. 

Zobacz też: Takimi furami jeżdżą piłkarze reprezentacji Polski. Garaż wart miliony! - ZDJĘCIA

Jaki sprzęt posiada Illegal Karting by Budda?

Illegal Karting by Budda dysponuje 15 zaawansowanymi technicznie gokartami marki SODIKART, jest to największy na rynku producent tego typu pojazdów. Flotę tworzą trzy rodzaje maszyn dostosowanych do wieku i potrzeb klientów. Podstawą jest model osiągający prędkość nawet do 70 km/h, ale w ofercie znajdują się także dwa gokarty przeznaczone dla młodszych kierowców oraz do jazdy w parze, w tym rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia. Pojazdy wyposażone są w silniki firmy Honda. W przyszłości, po tuningu, „maskotką toru” ma zostać Nissan 200SX 13.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem nielegalnych wyścigów samochodowych?
E-Polska. Debata: Pożyczka szerokopasmowa – kto najbardziej może skorzystać z finansowania z Programu Polska Cyfrowa?
Najnowsze