Biedronka

i

Autor: mat. prasowe Biedronka szykuje cyfrową rewolucję. Dotyczy m.in. karty „Moja Biedronka

Wielka promocja w Biedronce. Pranie zrobisz za 25 groszy

2021-08-11 17:26

W Biedronce dobre promocje są przez cały tydzień. Sieć oferuje wielkie rabaty na różnego rodzaju produkty spożywcze, ale zawsze możemy liczyć na tańsze tańsze środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy bardzo korzystną promocje na proszek do prania i koncentrat do płukania tkanin. Pranie w dobrym proszku zrobimy dosłownie grosze

Proszek do prania w doskonałej promocji możemy kupić we wszystkich sklepach Biedronki. Cena dobrych jakościowo środków piorących są bardzo atrakcyjne. Opakowanie rodzinne proszku do prania E kosztuje tylko 27,99 zł. Waga opakowania jest ogromna, za te pieniądze kupimy aż 7,15 kg proszku. Ta ilość wystarczy do zrobienia 110 prań. Jedno pranie to koszt zaledwie 25 groszy. Do wyboru mamy proszek do białych i jasnych tkanin lub do kolorowych i ciemnych tkanin. Oferta jest ważna do soboty 14.08 lub wyczerpania zapasów.

ZOBACZ: Biedronka zamyka wszystkie sklepy! Kiedy nie zrobisz zakupów?

Proszek E za 27,99 zł

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Proszek E za 27,99 zł

Biedronka ma też super ofertę dla posiadaczy zmywarek. Kapsułki marki Fairy: Platinum(24 sztuki) i All-in-one (28 szt) mogą dostać za darmo. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy kupić jedno opakowanie kapsułek i drugie mamy w prezencie. Opłaca się również kupić dwa opakowania tabletek do zmywarek Kraft Ultimate, 27 sztuk, wtedy jedno opakowanie kosztuje 12,99 zł.

Tańczące z promocjami (12.08)
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze