Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Do której godziny zrobimy zakupy przed świętami?

i

Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Do której godziny zrobimy zakupy przed świętami?

NIESAMOWITE promocje w Biedronce. Jogurty i soki za DARMO, kurczak za niecałe 4 zł, kiełbasa za 1 zł [GALERIA]

2021-01-25 7:48

Poniedziałek 25.01. to start kolejnej promocji w Biedronce. I w tym tygodniu mamy okazję zrobić zakupy w korzystnych cenach. Zdecydowanie taniej kupimy różne gatunki mięs, ryby, kiełbasę czy artykuły nabiałowe. Duża promocja jest też na ciastka, czekolady oraz kosmetyki.

Biedronka w tym tygodniu oferuje duży wybór tańszego mięsa. W dobrej cenie kupimy świeże uda lub podudzia z kurczaka – 3,75 zł/kg. Filet z piersi indyka jest o połowę tańszy – 11,99 zł/kg, w tej samej cenie, ale opakowanie 500 g jest mięso wołowe na gulasz. Z kartą Moja Biedronka łopatkę wieprzową bez kości kupimy za 7,99 zł. Warto też skusić się na kiełbasę śląską, 100 g jest cenie 0,98 zł. Również smakosze ryb w tym tygodniu będą zadowoleni. Wszystkie łososie wędzone (w plastrach, kawałku, polędwica), drugie opakowanie jest tańsze o 50 proc. Jeśli kupimy dwa opakowania to za puszkę tuńczyka zapłacimy 3,99 zł. Świeży pstrąg patroszony jest w promocyjnej cenie 1,99 zł/100 g.

WIELKIE promocje w CCC. Te buty to absolutny HIT. Są BOSKIE i w obłędnej cenie

W promocji są też ziemniaki, opakowanie 5 kg kosztuje tylko 3,99 zł, opakowanie 2 kg pomarańczy deserowych – 2,49 zł, a paprykę czerwoną kupimy za 6,99 zł. Biedronka nie zapomniała też o artykułach nabiałowych, jogurty Fruvita mamy w promocji 2+1 gratis, masło osełkowe Mleczna Dolina 300 g kupimy za 4,99 zł, jeśli kupimy dwie osełki. Podobnie jak kupimy 2 opakowania serka mascarpone, jedno mamy w cenie 3,99 zł. Duży wybór mamy też w promocjach na ciasta i czekolady – ciasteczka kruche Bonitki za 2,39 zł czy czekoladę Allegro za 1,25 zł.

Duże zmiany w programie 500 PLUS! Które przepisy uległy zmianie?

Z bogatej oferty kosmetyków możemy wybrać lakier do włosów Taft za 9,99 zł, przy zakupie 2 sztuk czy produkty Garnier, druga sztuka 50 proc. Szampony, dezodoranty, balsamy, odżywki czy toniki możemy mieszać dowolnie.

Zobacz w galerii co warto kupić w Biedronce

Express Biedrzyckiej - Joanna Mucha: Nigdy nie wrócę do PO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze