Lidl

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Lidl online. Zakupy w Lidlu w Poznaniu przez internet. Jak złożyć zamówienie?

Niezwykłe promocje w Lidlu! Tak TANIO dawno nie było! Mięso, ogórki i mandarynki za pół ceny [GALERIA]

2020-11-19 7:01

Nowe promocje w Lidlu! Czwartek to kolejna okazja do zrobienia zakupów w niższych cenach. Tym razem mega rabaty są na świeże mięso, warzywa czy owoce. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w promocji. Zobacz, jakie ciekawe oferty przygotował Lidl w dniach 19.11-21.11.

Od czwartku Lidl kusi nowymi promocjami. Za pół ceny kupimy szynkę wieprzową XXL, zielone ogórki i mandarynki. W super cenie jest też porcja rosołowa z kaczki (3,99 zł/1 kg), perliczka cała (14,90 zł/1 kg) i sznycle wieprzowe z szynki (7,99 zł/400 g). Tańsze są też wędliny i tak np. kiełbasa śląska z szynki Morliny kosztuje tylko 14,90zł/1 kg, kabanosy drobiowe Pikok 4,99 zł/175 g, a w ofercie „3 w cenie 2” kupimy wszystkie wędliny w plastrach Pikok

W dobrej cenie są pomidory rzymskie, sałata w doniczce jak również soczyste owoce – grejpfruty i arbuzy.

W atrakcyjnej cenie jest też nabiał np. jogurt owocowy Jogobella, w cenie 1 zł/150 g, tyle zapłacimy jeśli kupimy trzy, a actimel kokosowy i wieloowocowy, XXL –w cenie 11,92 zł/12x100 g. (4 szt.gratis)

Warto skusić się na słodkości. Jest i wedlowskie ptasie mleczko (9,99 zł/1 opak), i żelki misie, różne rodzaje (1,99 zł/200 g) a także lody: "Zielona Budka" - tort królewski z sosem wiśniowym oraz "Kora" - lody koktajlowe orzechowo karmelowe (9,99 zł/1 l/).

Zobacz co warto kupić w Lidlu

Nie lada gratka czeka użytkowników aplikacji Lidl Plus. Będą mogli m.in. taniej kupić szynkę klasyczną (15,90 zł/ 1kg), łososia atlantyckiego wędzonego, plastry (7,99 zl/100 g), tyle zapłacą pod warunkiem, że kupią dwa opakowania, a tylko w piątek 20.11 w promocji „2+2 gratis” jest cukier biały (1,24 zł/ 1 kg).

Natomiast seniorzy od czwartku 19.11 do piątku 20.11 w wyznaczonych dla nich godzinach zapłacą za wszystkie sery zółte w plastrach Pilos i Bluedino 35 proc. taniej

Ważne! Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Przeczytaj też: Ceny prądu w górę. Rachunki będą OGROMNE! Zobacz, ile zapłacisz

Gigantyczna kolejka do Lidla w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze