Biedronka - zniżka dla studentów: KIEDY? ZASADY, SKLEPY

i

Autor: fot. EAST NEWS Biedronka

Nowa promocja Biedronki. Oskarowe hity w niskich cenach [ZDJĘCIA]

2019-03-18 18:25

Za nami tegoroczna gala Oskarów, a w Biedronce już znajdziemy nagrodzone filmy w atrakcyjnych cenach. Miłośnicy dobrego kina znajdą tak szeroki wybór filmów. „Bohemian Rhapsody”, biografia Queen z oscarową rolą Ramiego Maleka, nagrodzona Złotą Palmą w Cannes „Zimna Wojna”, nowa wersja kultowego „Blade Runnera” czy obsypane nagrodami „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri” – to tylko kilka przykładów, które od poniedziałku 18 marca można kupić na DVD w sklepach Biedronka.

Dobry film to idealny sposób na relaks. Wiele osób lubi wieczorem rozsiąść się w wygodnych fotelu z kubkiem gorącej herbaty czy kakao i dać się porwać ekranowej historii. Oferta filmowa w Biedronce cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Tylko w 2018 roku sieć sprzedała ponad 1 milion egzemplarzy filmów na DVD. Najpopularniejszym tytułem roku 2018 w Biedronce okazał się polski film „Listy do M. 3”, na podium znalazły się również – odpowiednio „Nowe Oblicze Greya” oraz „Ciemniejsza Strona Greya”. Również od poniedziałku 18 marca w Biedronkach w całej Polsce na kinomanów czeka wysyp kolejnych filmowych superprodukcji. Oferta ważna będzie od 18 marca do 31.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

– Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kino – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę filmową w Jeronimo Martins Polska S.A.

Oscary za najlepsze zdjęcia i najlepsze efekty specjalne, dwie nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i zachwyt recenzentów, którzy określili film „natychmiastowym klasykiem”. „Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a, kontynuacja słynnego „Łowcy androidów”, był ogromnym artystycznym sukcesem. Teraz „Blade Runner 2049” na DVD trafia na półki sklepów Biedronki. Cena: 19,99 zł/szt.


Wśród filmów proponowanych dla najmłodszych widzów jest między innymi „Między nami wampirami” - animowana komedia o przyjaźni chłopca i nastoletniego wampira (19,99 zł/szt.) oraz dostępny jedynie w Biedronce „Klakson i spółka”, w której sympatyczny samochodzik Klakson staje oko w oko z hersztem gangu (19,99 zł/szt.).

Dorosłych może zainteresować nowa część serii „Mission: Impossible”: „Fallout" z Tomem Cruisem lub baśniowy „Kształt wody”. Ten drugi nagrodami (wśród nich cztery Oscary!) obdzieliłby kilkadziesiąt innych produkcji. Z polskich obrazów warto zwrócić uwagę na „Ostatnią rodzinę”. Film Jana P. Matuszyńskiego o dramatycznych losach rodziny Beksińskich zdobył łącznie 18 nagród i 16 nominacji, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. Wszystkie te DVD w cenie 19,99 zł/szt.


Najnowsze