Nowa promocja Lidla. Rozgrzejesz się zimą [ZDJĘCIA]

2019-11-19 11:47 KaJa
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Zima kojarzy się z ciepłem Świąt Bożego Narodzenia czy szaleństwem w białym puchu, ale także z niskimi temperaturami. To właśnie podczas tej pory roku niezwykle ważny jest odpowiedni ubiór. Aby skutecznie przygotować się za zimowe aktywności na świeżym powietrzu nie wystarczy zadbać jedynie o właściwe okrycie wierzchnie. Szczególną rolę odgrywa, to co znajduje się pod nim, czyli bielizna termiczna. Lidl przygotował z tej okazji specjalną ofertę ciepłych bluzek i legginsów.

Linia ciepłej odzieży termicznej z Lidla będzie dostępna we wszystkich sklepach sieci Lidl już od czwartku, 21 listopada. Na półkach klienci znajdą bieliznę oraz polarowe akcesoria marki Crivit. Ubrania te idealnie sprawdzą się w przypadku osób uprawiających zimowe sporty – jest szybkoschnąca oraz reguluje wilgoć. Wszystkie produkty zostały oznaczone międzynarodowymi certyfikatami: OEKO-TEX Standard 100, świadczący o braku substancji szkodliwych oraz Verified Fit przyznawany przez Hohenstein Institue, potwierdzający ich dopasowanie i krój. W ofercie Lidla znajdą się między innymi: termiczne koszulki funkcyjne za 24,99 złotych czy termiczne kalesony funkcyjne również po 24,99 złotych.

Sprawdź również: Polska sieć marketów idzie śladem gigantów. Nowa marka własna POLOmarketu

Kolekcja została wzbogacona o akcesoria z ciepłego polaru – takie jak czapka, komin, skarpetki czy rękawiczki. Dodatkowo z aplikacją Lidl Plus drugi produkt jest o 40 proc. tańszy. Promocja dotyczy termicznych koszulek funkcyjnych oraz termicznych kalesonów funkcyjnych damskich i męskich.

Najnowsze