Sklep, Biedronka, zakupy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Nowa WAŻNA akcja w Biedronce. Możesz pomóc potrzebującym przez Szlachetną Paczkę

2020-11-13 16:19

Już od poniedziałku, 16 listopada, każdy klient Biedronki może wesprzeć Szlachetną Paczkę podczas swoich codziennych zakupów. Wystarczy kupić jeden z dwóch specjalnie wyselekcjonowanych produktów. W tym roku sieć Biedronka jest partnerem głównym akcji, ale po raz pierwszy do aktywnej pomocy zaprasza wszystkich odwiedzających jej sklepy.

Każdy klient, w każdym zakątku kraju ma możliwość włączenia się we współpracę Biedronki i Stowarzyszenia Wiosna. Wystarczy kupić jeden z dwóch specjalnie oznaczonych produktów marki własnej, a Biedronka przekaże część przychodu z ich sprzedaży na rzecz potrzebujących wspieranych przez „Szlachetną Paczkę”. Tymi produktami są:

  • CZEKOLADA ŚWIĄTECZNA MAGNETIC
  • CIASTKA KORZENNE DZWONEK MAGNETIC

- Biedronka jest bliska milionom Polaków nie tylko w sensie geograficznym, ale przede wszystkim dlatego, że angażujemy się w ważne wydarzenia społeczne w naszym kraju. Szlachetna Paczka to jedno z takich wydarzeń, pokazujące siłę pomagania innym. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszymi klientami pomożemy wielu rodzinom spędzić święta w tym trudnym roku w radosnej atmosferze - mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor komunikacji sieci Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka, Lidl i Kaufland wprowadzają ważne zmiany. KONIECZNIE musisz o nich wiedzieć!

Szalone promocje w biedronce. Coca Cola, cukier i ziemniaki za złotówkę!

Akcja w sklepach sieci Biedronka potrwa 4 tygodnie: od 16 listopada do 13 grudnia 2020 r. i obejmie zakup obu wyselekcjonowanych produktów w dowolnym momencie w tym okresie. Będą one również oznaczone w folderach promocyjnych, na półkach w sklepach przy listwach cenowych, a także na ekranach elektronicznych przy wejściach do placówek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze