Wicepremier Jarosław Gowin podczas XI Europejskiej Kongresu Gospodarczego zdradził, że choć nie oglądał głośnego już filmu "Nie mów nikomu", który dokumentuje pedofilię w polskim Kościele, to ma jasne stanowisko w tym temacie. - On był w oczywisty sposób potrzebny - przekonuje rozmówca Superbiz.pl.
Autor: Stanisław Kowalczuk/ Archiwum prywatne
Na pytania dotyczące pedofilii w kościele, wyjścia Polski z Unii Europejskiej, rządowych programach socjalnych, zwiększeniu puli na szkolnictwo wyższe, ale i zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego opowiada premier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.