Złoty Laur 2020

i

Autor: Mat. prasowe Złoty Laur 2020

Oglądaj Galę Złotych Laurów "Super Biznesu" i koncert gwiazdy "The Voice Kids" [RELACJA NA ŻYWO]

2020-11-26 19:23

Już o godzinie 20:00 po raz siódmy rozdamy prestiżowe gospodarcze nagrody - Złotych Laur "Super Biznesu". W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, z nominowanymi, laureatami prestiżowej nagrody oraz naszymi czytelnikami spotkamy się w wirtualnym świecie. Uroczystość zakończy niepowtarzalny koncert jednej z największych gwiazd programu TVP "The Voice Kids". Zapraszamy do oglądania transmisji z rozdania Złotych Laurów Super Biznesu dziś o godz. 20.00 na se.pl i superbiz.se.pl oraz na kanale youtube SE.pl. Wydarzeniu towarzyszy także kongres POLAND GO!

Wielka Gala Złoty Laur Super Biznesu 2020 na żywo i koncert gwiazdy "The Voice Kids". Oglądaj za darmo, gdzie, jak i kiedy?

Uroczysta Gala VII edycji Złotego Lauru Super Biznesu odbędzie się 26 listopada. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie ma formułę on-line. Zatem z nominowanymi, nagrodzonymi i naszymi czytelnikami spotkamy się w wirtualnym świecie. Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została ona stworzona w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Laury "Super Biznesu" trafią do najlepszych już po raz siódmy!

W tym roku przyznane zostaną dodatkowo nagrody w dwóch kategoriach specjalnych: OSOBOWOŚĆ ROKU oraz FIRMA 10-LECIA. Pierwsza z nagród trafi do osoby, która szczególnie wyróżniła się wiedzą i fachowością oraz odegrała znacząca rolę dla polskiej gospodarki podczas panującej pandemii. Z kolei FIRMA 10-LECIA to kategoria specjalna, związana z obchodzonym w tym roku przez magazyn „Super Biznes” jubileuszem. „Super Biznes” już od dziesięciu lat bacznie obserwuje rynek i jego graczy, dlatego w tym roku nagrodzi firmę, która na przestrzeni ostatniej dekady konsekwentnie umacniała pozycję w Polsce i za granicą, a także zwiększała swoje możliwości produkcyjne oraz inwestycyjne.

Premier ogłosił nową tarczę antykryzysową

Gali Złotego Lauru Super Biznesu towarzyszy Kongres Gospodarczy POLAND GO!, który w tym roku poświęcony będzie minionej dekadzie oraz zmianom gospodarczym i społecznym, które miały wpływ na polskich przedsiębiorców. W debatach eksperckich poświęconych wyzwaniom, jakie stoją przed przedsiębiorcami nie tylko w obliczu trwającej rewolucji cyfrowej, ale również panującej pandemii, udział wezmą przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki.

Wielka Gala Złoty Laur Super Biznesu rozpocznie się już w czwartek (26 listopada) o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie transmitowane na stronie głównej SE.pl oraz na kanale YouTube należącym do SE.pl. Warto z nami być, bo podczas uroczystości nie tylko poznacie zwycięzców Złotego Lauru, ale zobaczycie także koncert jednej z największych gwiazd "The Voice Kids", Zuzanny Jabłońskiej, która dotarła do finału w pierwszej edycji muzycznego show TVP.

TRANSMISJA ONLINE - START o godzinie 20:00 > www.se.pl https://www.youtube.com/user/se24tv

Nominowani do nagrody Złoty Laur Super Biznesu w kategoriach:

INICJATYWA SPOŁECZNA: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY, JERONIMO MARTINS POLSKA SA, LUBAWA SA

INNOWACYJNOŚĆ: POLSKI STANDARD PŁATNOŚCI SP. Z O.O., ASSECO POLAND SA, PKP SA

AMBASADOR POLSKI: INGLOT SP. Z O.O. , CCC SA, KGHM POLSKA MIEDŹ SA

PRACODAWCY W WALCE Z COVID-19: ŻABKA POLSKA SP. Z O.O., BRITISH AMERICAN TOBACCO POLAND, MCDONALD’S POLSKA SP. Z O.O.

TECHNOLOGIA I BIZNES: PKO BP SA, TOOPLOOX SP. Z O.O., SIGNITY SA

GIEŁDOWY BYK: CD PROJEKT SA, ALLEGRO, NANOGROUP SA

NAUKA I MEDYCYNA: BIOMED-LUBLIN SA, ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA SA, FUNDACJA DLA TRANSPLANTACJI

BRANŻA SPOŻYWCZA: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, BRACIA SADOWNICY SP. Z O.O., CEDROB SA

CSR: COCA COLA HBC POLSKA SP. Z O.O., TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O., EUROCASH SA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze