Obajtek Człowiekiem Roku!

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/ SUPER EXPRESS Obajtek Człowiekiem Roku!

Orlen przejmuje Ruch. Kultowe hot-dogi w kioskach Ruchu

2020-11-03 10:04

PKN Orlen przejmuje kioski Ruchu. Prezes paliwowego giganta już zapowiada, że niebawem kultowe hot-dogi będzie można kupić także poza stacjami benzynowymi. Z taką ofertą mogą wyjść kioski i saloniki Ruchu?

PKN Orlen w pełni przejmie Ruch do końca roku. Przejęcie Ruchu przez PKN Orlen wchodzi w fazę realizacji. Postępowania układowe z wierzycielami Ruchu wykonano, co ostatecznie potwierdził sąd - to stanowiło ostatni warunek do zamknięcia procesu - poinformował PKN Orlen. Prezes paliwowego giganta poinformował, że firma  przejmie RUCH, co otworzy im nowe możliwości biznesowe. - Już wkrótce naszych kultowych hot-dogów będzie można spróbować także poza stacjami. Prawomocne rozstrzygnięcie sądu zamyka postępowania układowe i pozwala na finalizację transakcji - napisał Daniel Obajtek na Twitterze.

W komunikacie Obajtek zaznaczył, że Orlen ma plan rozwoju spółki Ruch, "który wzmocni segment detaliczny Grupy Orlen i umożliwi wdrożenie nowych rozwiązań". "Jest on gotowy do realizacji. Jednym z nich będzie otwarcie punktów sprzedaży detalicznej i gastronomii w lokalizacjach poza stacjami paliw" - dodał szef PKN Orlen. Zatem wszystko wskazuje na to, że kultowe hot-dogi będzie można kupić poza stacjami benzynowymi Orlenu. Wspomniane punkty gastronomiczne będą mogły powstać w tych miejscach, gdzie dotychczas znajdowały się kioski, saloniki prasowe Ruchu. Można się spodziewać formatu sprzedażowego podobnego do małych lokali typu convenience.

Zobacz: Zakupy w sieci. W Tesco już ich nie zrobisz

Piątkowy spacer "po warszawsku" w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze