Orlen

i

Autor: materiały prasowe

Orlen zmieni się w pocztę. Na stacji odbierzesz paczkę

2021-04-06 11:18

Usługa Orlen Paczka ma wejść na rynek pod koniec trzeciego kwartału tego roku. W jej ramach klienci będą mogli odebrać przesyłkę na jednej ze stacji paliw, w kioskach Ruchu, automatach paczkowych i punktach partnerskich.

22 marca do Urzędu Patentowego wpłynął wniosek o zastrzeżenie marki Orlen Paczka - informuje portal Wirtualne Media. Z przytoczonego przez serwis opisu zgłoszenia wynika, że chodzi o: "Usługi w zakresie transportu, pakowania, przechowywania i dostarczania przesyłek i paczek do automatycznych urządzeń pocztowych; usługi kurierskie; dostarczanie przesyłek adresowych, dostarczanie towarów zamówionych korespondencyjnie oraz dostarczanie informacji o składowaniu towarów oraz o transporcie towarów".

Prezes PKN Orlen złożył Super Biznesowi życzenia na 10-lecie powstania

Rozwój usług kurierskich to część strategii firmy do 2030 r. - czytamy w serwisie. W grudniu 2020 Orlen kupił sieć Ruch i w oparciu o nią chce rozwijać formaty sklepowo-gastronomiczne poza stacjami paliw oraz rozbudowywać własną ofertę e-commerce i sieć odbioru paczek.

Sonda
Czy będziesz korzystać z usług Orlen Paczka?

Automaty tej ostatniej mają być instalowane na stacjach paliw i nowych sklepach sieci Ruch. Łącznie ma ich być około 3 tysięcy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze