Turystyka

Ostatni hotel wybudowany przez Tadeusza Gołębiewskiego rusza w tym sezonie! Jak wygląda kolos w Pobierowie

2023-07-04 4:23

"Informacje na temat otwarcia oraz możliwości rezerwacji zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego fanpage'a. Pozdrawiamy serdecznie" - pisze zespół Fanpage Hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Na stronie głównej sieci hoteli Gołębiewski na razie nie ma żadnych informacji o dacie rozpoczęcia sezonu turystycznego w obiekcie w Pobierowie.

Wnętrza przypadły do gustu. Internauci nie mogą doczekać się otwarcia hotelu w Pobierowie

Zdjęcia opublikowane przez zespół Fanpage Hotelu Gołębiewski w Pobierowie, wynika, że trwają ostatnie prace wykończeniowe w hotelu. Zaprezentowano tam między innymi kompletnie wykończone pokoje, a także fragment restauracji z widokiem na Bałtyk.

Internauci szeroko komentują oczekiwane wydarzenie. Bardzo podobają im się także wnętrza hotelu i nie mogą się doczekać możliwości rezerwacji.

Wśród internautów dominują takie posty:

"Już nie mogę się doczekać otwarcia chyba będziemy pierwszymi gośćmi"; "Zapowiada się pięknie Kiedy otwarcie ?"; "Nie mogę się doczekać rezerwacji i pobytu super pozdrawiam"; "Pięknie i te widoki za oknem, nie mogę się doczekać otwarcia i urlopu w tym hotelu z takim cudownym widokiem".

Niestety pierwsi goście muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Nie jest znana data otwarcia inwestycji. Nie wiadomo też nic na temat cennika, który ma tam obowiązywać. 

W odpowiedzi przyszli klienci otrzymali wiadomość, że "informacje na temat otwarcia oraz możliwości rezerwacji zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego fanpage'a". 

Obiekt przygotowany jest na przyjęcie 3 tys. gości

Pięciogwiazdkowy hotel ma 13-kondygnacji, w tym 11 pięter nadziemnych i dwie kondygnacje podziemne. Docelowo ma być w nim 1,4 tys. pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 3 tys. gości. Jest największym ze wszystkich hoteli w ramach swojej sieci i zarazem największym takim obiektem w Polsce.

Obiekt będzie mieć własne ujęcia wody, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, spa, restauracje, pub, ogólnodostępną kawiarnię, dwie sale teatralno-kinowe. Do dyspozycji wczasowiczów będzie też całoroczne lodowisko, a w przyszłości także molo.

Lokalizacja nowej inwestycji oddalona jest ok. 60 kilometrów od Kołobrzegu i 40 kilometrów od Międzyzdrojów.

Budowa została rozpoczęta w 2017 roku. Hotel powstaje na działce o powierzchni 30 hektarów, którą twórca hotelowego imperium kupił od gminy Rewal za kwotę 50 500 5000 zł. Była to największa transakcja handlowa w historii gminy.

Hotel w Pobierowie dołączy do sieci obiektów w Wiśle, Mikołajkach, Białymstoku i Karpaczu.

Sonda
Czy też nie możesz doczekać się rezerwacji w hotelu w Pobierowie?
Pieniądze to nie wszystko Paweł Wojciechowski
Najnowsze