Paczka dla pracownika idealnym prezentem na święta

2019-12-12 23:48
Paczka dla pracownika idealnym prezentem na święta
Autor: MLEKOVITA/Materiały Promocyjne

Połowa grudnia to dla pracodawców chcących obdarować swoich pracowników przed świętami ostatni moment na podjęcie decyzji, w jaki sposób to zrobić. Wśród popularnych rozwiązań, stosowanych przez pracodawców, znajdują się m.in. różnego rodzaju bony, karnety, bilety i karty przedpłacone. Wiele firm decyduje się również przekazać swoim pracownikom przed świętami bardziej tradycyjne paczki z produktami spożywczymi.

W takim przypadku warto skorzystać z gotowych paczek świątecznych, oferowanych np. przez MLEKOVITĘ. Co ważne, świadczenia rzeczowe przekazywane pracownikom przez pracodawcę, o wartości do 1000 zł rocznie, są zwolnione z podatku dochodowego i świadczeń ZUS.

Zestaw świąteczny od MLEKOVITY, zapakowany w elegancki kuferek, to doskonały prezent dla pracowników lub kontrahentów, a także dla bliskich. Obdarowany znajdzie w nim szeroki wybór mlecznych smakowitości dla całej rodziny: m.in. masło Polskie 200 g, masło klarowane 500 g, śmietankę UHT Polską 30% 500 ml, twaróg sernikowy premium 18% Na Polski Stół 1 kg, ser Mascarpone Kuchmistrza 250 g, Przysmak Góralski 180 g, sery pleśniowe La Polle (Brie 125 g, Camembert 120 g, Polish Bleu 150 g), a także serki do smarowania (Favita do smarowania klasyczna 150 g, serek Wypasiony śmietankowy z różnymi dodatkami – z suszonymi pomidorami, z czosnkiem, z chrzanem) oraz sery w plastrach i w kawałku: Cheddar Old długodojrzewający 200 g z linii „Diamenty Konesera”, ser Polski z dziurami plastry 150 g, ser Mozzarella kawałek 250 g. Pomyślano również o potrzebach osób, które nie mogą spożywać laktozy – w zestawie znalazły się także ser Favita bez laktozy 270 g i ser Sokół bez laktozy plastry 150 g.

Świąteczny kuferek polskich produktów od MLEKOVITY, zawierający wyroby najwyższej jakości, kosztuje tylko 100 zł. Wiele z nich można wykorzystać do przygotowania świątecznych potraw, w tym wypieków, a część podać np. jako przekąski na Sylwestra. Taki kuferek to smakowity prezent, który przyda się w każdym domu.

 

Materiał Partnerski 

Najnowsze