Klawiatura laptop

i

Autor: fancycrave1/Pixabay/cc0 Szkoła Szczepanika w Tarnowie na tydzień wraca do nauki zdalnej

Paraliż w ZUS! Czy świadczenia będą wypłacane na czas?

2020-11-10 8:06

W ZUS brakuje rąk do pracy! Jak podaje Money.pl Zakład ogłosił przetarg na nowe laptopy do pracy zdalnej. Gdy premier wezwał administrację państwową do kierowania ludzi do pracy zdalnej wówczas ZUS miał zorientować się, że w magazynach ma za mało laptopów, aby umożliwić urzędnikom pracę z domu.

Czwartego listopada na stronach internetowych urzędu ukazało się ogłoszenie, w którym ZUS zachęca do składania ofert na zakup komputerów. Firma, która podejmie się zadania, ma dostarczyć sprzęt w terminie maksymalnie 4 tygodni od dnia podpisania umowy.

Pracownicy oddziału ZUS w Kielcach honorowo oddają krew

ZUS chce kupić 97 komputerów przenośnych HP z 36-miesięczną gwarancją oraz 1105 marki Dell, także z 36-miesięczna gwarancją. Zakup sprzętu HP ZUS negocjuje ze spółką Suntar, a zakup laptopów Dell z Computeksem. Łączna szacowana wartość zamówienia to kilka milionów złotych.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Ważne ogłoszenie NFZ. Od tego zależy twoje życie

- Wszyscy pracownicy administracji publicznej, którzy nie muszą pracować stacjonarnie powinni pracować zdalnie - powiedział pod koniec października premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej. Prezes Rady Ministrów skierował wówczas prośbę do przedsiębiorców o podobne rozwiązania w firmach. Premier dodał, że decyzje o tym, kto może pracować zdalnie podejmą odpowiedni szefowie jednostek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany