Pieniądze to nie wszystko - Hubert Biskupski

i

Autor: Archiwum SE

Gościem programu Wojciech Warski

2022-08-24 12:59

W programie "Pieniądze to nie wszystko" gościem Huberta Biskupskiego będzie Wojciech Warski, szef Rady Gospodarczej Koalicji Polskiej-PSL i ekspert Team Europe. Tematem rozmów będzie obecny stan polskiej gospodarki, oraz jej przyszłość. Co dalej z inflacją i polskim PKB? Czy 500 plus, oraz 14. emerytury powinny zostać zlikwidowane? Na te pytania gość "SuperBiznesu" odpowie w środę 24 sierpnia w programie na żywo o 13:00.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem Wojciech Warski

W środowym programie 24 sierpnia "Pieniądze to nie wszystko", zastępca redaktora naczelnego Super-Expressu Hubert Biskupski będzie gościł Wojciech Warskiego, szefa Rady Gospodarczej Koalicji Polskiej-PSL. Tematem dyskusji będzie polska gospodarka, ekspert wypowie się na temat przyczyn inflacji oraz o tym, jakie są dalsze prognozy na jej temat. Poruszony zostanie także temat przedłużenia Tarczy Antyinflacyjnej, której koszt dla budżetu państwa to aż 4,8 mld zł.

Warto przypomnieć również, że Polska mierzy się ze spadkiem PKB i widmem wyhamowania gospodarki. Ekspert oceni perspektywy dla Polski, oraz zmiany podatkowe, które weszły w życie 1 lipca.

Transmisja na żywo startuje w środę 24 sierpnia o 13:00. Można ją śledzić na YouTube Super-Expressu, na Facebooku SuperBiznesu, oraz poniżej:

Najnowsze