Pilne! Kupiłeś ryż z kurczakiem? Został wycofany ze sprzedaży. Zobacz, czy masz go w domu

i

Autor: shutterstock Pilne! Kupiłeś ryż z kurczakiem? Został wycofany ze sprzedaży. Zobacz, czy masz go w domu

Kupiłeś ryż z kurczakiem? Został wycofany ze sprzedaży. Zobacz, czy masz go w domu

2021-10-21 16:42

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował w czwartek o wycofaniu jednej partii dania liofilizowanego "Trekking ryż z kurczakiem curry bez glutenu" ze względu na wykrycie tlenku etylenu, substancji szkodliwej dla zdrowia.

Uwaga na ten produkt! Główny Inspektorat Sanitarny wycofał "Trekking ryż z kurczakiem curry bez glutenu" ze sprzedaży

W ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności, Główny Inspektorat Sanitarny podał, że został poinformowany o prowadzonym przez firmę Decathlon Sp. z o.o. wycofaniu jednej partii tego dania. Chodzi o partię produktu "Trekking ryż z kurczakiem curry bez glutenu" o numerze: 16621003 i dacie ważności 15.06.2024. Produkt pochodzi z Francji, jego dystrybutorem w Polsce jest Decathlon Sp. z o.o., ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa. Organy inspekcji monitorują proces wycofywania produktu w Polsce. 

ZOBACZ: Zerowy podatek VAT na zdrową żywność! Nowa propozycja PSL

Tańczące z promocjami 14.10.2021

GIS wycofuje pastę z łososia marki Abba

To kolejne ostrzeżenie GIS w sprawie żywności w ciągu zaledwie kilku dni. W środę pojawił się komunikat o wycofaniu dwóch partii pasty z łososia 145 g, marki Abba, ze względu na zastosowanie składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu. Dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich zapoznaj się z nim. Pamiętaj, że ostrzeżenia GIS dotyczą zawsze określonych produktów lub ich partii, dlatego zwróć uwagę na te informacje.

Zobacz koniecznie: Horrendalnie drogi Big Mac z frytkami. W tym miejscu wydasz fortunę za zestaw!

Sonda
Czy smog w Warszawie to duży problem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze