Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Piwo za darmo w znanej sieci sklepów! Sprawdź, jak je dostać

2021-10-02 5:36

Sklepy sieci Kaufland zachęcają do zakupów kultową promocją. W sobotę 2 października z oferty bardzo ucieszą się miłośnicy piwa. W tym dniu mogą dostać gratis aż 4 butelki złocistego napoju. Tym razem Kaufland rozdaje piwo Harnaś w półlitrowych butelkach.

Ta promocja z pewnością ucieszy fanów piwa, mogą dostać za darmo swój ulubiony trunek. Tym razem taką ofertę ma dla swoich klientów popularna sieć handlowa Kaufland. Tylko w sobotę 2 października rozdaje piwa Harnaś pełne jasne 6 proc. w butelce zwrotnej 0,5 l. Aby dostać złocisty trunek za darmo trzeba kupić 6 sztuk a 4 kolejne dostaniemy gratis.

Lidl wprowadza zakaz sprzedaży papierosów. Od kiedy?

Rabat udzielany jest przy kasie, zgłaszamy z się z dziesięcioma piwami, ale płacimy tylko za sześć. Z promocji możemy skorzystać wiele razy. Trzeba tylko rozliczać zakup kolejnych 10 piw, z których 4 dostaniemy za darmo, na oddzielnym paragonie

Piwo Harnaś 6+4 gratis

i

Autor: Materiały prasowe Kaufland

Miłośnicy piwa za darmo powinni jednak pamiętać, że choć sam napój alkoholowy będzie objęty promocją, to za butelki zwrotne trzeba będzie zapłacić. Po opróżnieniu będzie je można oczywiście oddać i odzyskać kaucję. To nie jedyna promocja na piwo w sklepach sieci. Przy zakupie 12-paku Warki 5,5 proc. w puszce, za jedno piwo zapłacimy tylko 1,99 zł, a kupując 4-pak piwa Namysłów 6 proc., jedna puszka jest w cenie 2,29 zł.

Tańczące z promocjami 30.09.2021
Sonda
Czy polujesz na promocje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze