Nowa sesja wizerunkowa sieci POLOmarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Nowa sesja wizerunkowa sieci POLOmarket

Płatności poprzez aplikacje. Rewolucja w zakupach w czasie koronawirusa

2020-10-13 12:25

Płatności poprzez aplikacje nie tylko ułatwiają zakupy, ale w obecnej sytuacji są bezpieczniejsze rozwiązaniem niż tradycyjne rozliczenie. POLOmarket jako pierwsza w Polsce sieć spożywcza udostępnia swoim Klientom prosty oraz szybki sposób opłacania zakupów online we własnej aplikacji. Pełna usługa Click&Collect obejmie wszystkie sklepy i cały asortyment sieci.

Klient zamawiając produkty online w aplikacji, wybiera odpowiednią dla siebie lokalizację sklepu, płaci wygodnie i bezpiecznie w aplikacji oraz odbiera produkty w sklepie bez kolejki, tego samego dnia w dogodnych dla siebie „okienkach” czasowych. Dzięki płatności online sieć w najbliższym czasie planuje wdrożenie usługi dostawy zakupów bezpośrednio do domów Klientów we współpracy z wiodącym na rynku partnerem specjalizującym się w tego typu usłudze. Dodatkowo Klienci robiący zakupy w aplikacji będą mieli możliwość ich odbioru w  wyznaczonym miejscu na parkingu wybranego sklepu, bez wychodzenia z samochodu. Usługa POLOdrive wkrótce pojawi się w wybranych sklepach sieci na terenie całej Polski.

Zobacz także: Promocje Rossmann: minus 60 procent na kosmetyki do makijażu. Od kiedy? Jakie zasady?

Po udanym i pierwszym na ogólnopolską skalę wdrożeniu w kwietniu b.r. zdalnych zakupów poprzez  aplikację mobilną, sieć poszła o krok dalej. Dokonujący zakupów w aplikacji Klienci, mogą je opłacić wygodnie i bezpiecznie online korzystając ze wszystkich możliwych form płatności tj. karty płatniczej, szybkiego przelewu czy też blika. Partnerem sieci w tym zakresie i operatorem płatności jest PayU.

Czytaj też: GIGA promocje w Biedronce. Masło za 3 złote, łosoś za 4 złote i boczek za złotówkę

Aplikacja mobilna POLOmarket jest rozszerzeniem możliwości programu lojalnościowego w oparciu o tradycyjną POLOkartę. Jej użytkownicy mogą skorzystać ze wszystkich promocji dla posiadaczy standardowej POLOkarty oraz dodatkowych, dedykowanych ofert.

Protest antycovidowców w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze