Cyberpunk 2077 - jak oddać grę i odzyskać pieniądze?

i

Autor: screen: https://youtu.be/UnA7tepsc7s

Po skandalu z Cyberpunk 2077 CD-projekt wychodzi na prostą. Akcje rosną

2021-01-29 13:08

Wartość akcji polskiej firmy CD Projekt z branży gier znacząco wzrosła po ostatnich trudnych miesiącach związanych z krytyką najnowszej produkcji tej marki - gry "Cyberpunk 2077". Na piątkowym otwarciu GPW akcje firmy były wyceniane na 354 zł.

Wartość akcji CD Projekt zaczęła rosnąć w czwartek, osiągając cenę 365 zł za sztukę na zamknięciu. Tym samym ich wycena wzrosła o niemal 20 proc.

 Również w czwartek pojawił się wpis prezesa firmy Tesla Elona Muska, który na swoim koncie w serwisie Twitter zamieścił zdjęcie najnowszego modelu swoich samochodów elektrycznych z ekranem rozrywki pokładowej, na którym widać kadry z gier polskiego studia.

 W serii kolejnych wpisów Musk pochwalił projektantów gry "Cyberpunk 2077" pisząc, że ma "niesamowitą estetykę".

Będzie łatwiej o kredyt w 2021 r. Sprawdź jak go dostać

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Musk wcześniej odnosił się krytycznie do najnowszej produkcji CD Projektu, zwracając uwagę na niedopracowanie elementów gry, które jednak zostało szybko naprawione w wydanej niedawno aktualizacji uzupełniającej dla "Cyberpunk 2077".

Wizerunek samego Muska pojawia się przez krótką chwilę w "Cyberpunku 2077", który - jak zapewnia szef Tesli - może być obsługiwany w ramach systemu rozgrywki pokładowej nowych samochodów autonomicznych firmy, podobnie jak inne gry.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze