zakupy

i

Autor: pixabay

Polaków nie stać na bogate święta. Większość czeka na promocje w Lidlu i Biedronce. Zatrważające dane

2020-12-10 15:16

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Polacy ruszają na świąteczne zakupy. Tymczasem na zakupach mocno trzymają się za kieszenie. Okazuje się bowiem, że większość Polaków czeka na atrakcyjne promocje i wybiera produkty z promocyjnych akcji w dyskontach takich jak Lidl czy Biedronka. Niemal wszyscy na świątecznych zakupach zwracają ogromną uwagę na ceny produktów, które wrzucają do świątecznych koszyków.

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Polacy ruszają na świąteczne zakupy. Jednak w tym roku zakupowe kosze nie będą wypchane po brzegi. Powód jest bardzo prosty, ale i bardzo smutny. Polacy nie mają pieniędzy na bogate święta. Jak podaje Monday News konsumenci przyznają, że w tym roku największe znaczenie będzie mieć dla nich cena. Aż 80 proc. ankietowanych będzie szukało produktów w promocji. Prawie co czwarty badany przyznaje, że planuje wydać na spożywcze zakupy świąteczne 300-400 zł. Okazuje się, że pomimo pandemii ponad połowa Polaków zrobi zakupy spożywcze na święta tylko w sklepach stacjonarnych. Niemal 3 osoby na 10 badanych połączą wizyty w placówkach z transakcjami w Internecie. Przeszło 50 proc. badanych zamierza kupić potrzebne produkty w okresie od 7 do 14 dni przed Bożym Narodzeniem. Najczęściej będą odwiedzane dyskonty takie jak Lidl czy Biedronka. 

Cały czas walczymy z pandemią koronawirusa. Przypominamy, że na zakupach cały czas obowiązuje reżim sanitarny. Zakupy robimy na ściśle określanych zasadach. Obowiązkowo trzeba zasłaniać usta i nos - maseczką, przyłbica lub szalem, dezynfekować ręce płynem dostępnym w sklepie i zachowywać wystarczający odstęp od innych osób - co najmniej  półtora metra. 

Zobacz: Hity w Auchan - świąteczne promocje

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze