Ciągnik wlókł ją po polu. Zaskakująca przyczyna śmierci 31-latki spod Mławy!

i

Autor: Ehrecke/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Mławie ujawniła przyczyny zgonu 31-letniej kobiety, która trafiła do szpitala po wypadku na polu. Kobieta zmarła wskutek sepsy

Fundusze dla rolników

Polska ma zagwarantowane fundusze. Rolnictwa nie dotyczą żadne kamienie milowe

2022-12-12 7:45

Polska ma zagwarantowane fundusze. Rolnictwa nie dotyczą żadne kamienie milowe i inne wątpliwe elementy, które mogłyby zagrozić funduszom europejskim. Polska ma zdecydowanie większe fundusze w stosunku do tego, co było planowane – powiedział komisarz UE ds. rolnictwa i rozwoju wsi Janusz Wojciechowski w wywiadzie dla "GPC".

Od 1 stycznia rozdział pieniędzy na nowych zasadach

"Nie mamy problemów, jeśli chodzi o fundusze rolne, i nie będziemy mieli żadnego problemu. Polscy rolnicy już dostają pieniądze. Już prawie 7 mld euro otrzymali z nowego budżetu na lata 2021-2027. Nowe pieniądze do tej pory były dzielone według starych zasad. Teraz od 1 stycznia będą obowiązywały nowe zasady" – powiedział komisarz Unii Europejskiej ds. rolnictwa i rozwoju wsi Janusz Wojciechowski w wywiadzie dla poniedziałkowej "Gazety Polskiej Codziennie".

Dodał, że polskie rolnictwo ma zagwarantowane fundusze.

"Rolnictwa nie dotyczą żadne kamienie milowe ani inne wątpliwe elementy, które mogłyby zagrozić funduszom europejskim. Polska ma zdecydowanie większe fundusze w stosunku do tego, co było planowane. Pierwsza propozycja, jaką przedstawiła komisja, w której zasiadała Elżbieta Bieńkowska, była gorsza. Mnie udało się zwiększyć fundusze dla rolnictwa w UE o 22 mld euro, w tym dla Polski o 4 mld euro" – mówił Janusz Wojciechowski.

Pieniądze to nie wszystko - Janusz Steinhoff
Sonda
Czy twoim zdaniem rolnicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa podczas swojej pracy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze