Gospodarka Polski

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Pieniądze to nie wszystko

Polskę czeka wielki kryzys? Były wicepremier gościem programu "Pieniądze to nie wszystko"

2022-11-30 10:21

W programie "Pieniądze to nie wszystko" wicenaczelny Super Expressu i szef Super Biznesu Hubert Biskupski gości ekonomistów i polityków, rozmawiając o bieżących sprawach ekonomicznych. W środę [30.11.2022] gościem programu będzie Janusz Steinhoff były wicepremier i były minister gospodarki. Tematem rozmowy będzie zbliżający się kryzys.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem Janusz Steinhoff

Kolejny odcinek programu "Pieniądze to nie wszystko" rusza w środę 30.11.2022 o 13:00, transmisję na żywo można oglądać na facebookowym profilu SuperBiznesu, oraz na kanale Super Expressu w serwisie YouTube. Gościem w studio Super Biznesu będzie Janusz Steinhoff wicepremier w latach 2000-2001 i minister gospodarki w latach 1997-2001. W trakcie rozmowy prowadzonej przez Huberta Biskupskiego zostaną poruszone bieżące tematy gospodarcze, więc zbliżający się kryzys i rzecz jasna inflacja.

Transmisję można oglądać również poniżej:

Sonda
Czy uważasz, że nadchodzi wielki kryzys ekonomiczny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany