Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Premier o cenach w Biedronce. Ależ dostał cios! To nokaut

2021-03-01 15:30

Internet i jego użytkownicy nie znają litości. Błyskawicznie przekonał się o tym były premier Janusz Piechociński, który słynie ze swojej niezwykłej aktywności w sieci. Były polityk jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, za pomocą których dzieli się wieloma informacjami i danymi statystycznymi. Jednak przy ostatnim wpisie dotyczącym drożyzny w Biedronce, Piechociński został błyskawicznie skontrowany.

- Inflacja w praktyce: Klapki Kubota w Biedronce o 5 zł droższe niż rok temu - napisał na Twitterze były wicepremier Janusz Piechociński. W ten sposób były polityk odniósł ostatniej promocji w Biedronce, w ramach której kultowe klapki Kubota można było nabyć w śmiesznie niskiej cenie - 24,99 zł. Ich koronną zaletą jest oczywiście ponadczasowy design, a w dyskontowej ofercie do wyboru były aż trzy kolory.

Do wpisu Piechocińskiego błyskawicznie odniósł się sam producent znanych klapek. - Panie Januszu, już śpieszymy z wyjaśnieniem! - piszą autorzy wpisy z profilu kubotastore. - Klapki basenowe pozostały w tej samej cenie (24,99 zł), to klapki Rzep oferowane są w cenie 19,99 zł, więc cena pozostała bez zmian. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wzmiankę! - czytamy dalej.

Lista Hańby. Emerycie, ci posłowie obniżyli twoją waloryzację emerytury

Polityk podziękował za sprostowanie dotyczące różnicy w cenie. - Dzięki za wyjaśnienie, ale klapki klapkom nierówne nawet u Kuboty - dodał Piechociński. 

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO!
Najnowsze